Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok vetkőztetek már webcam-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vetkőztetek már webcam-ba, kipróbálnátok?

Figyelt kérdés
Milyen volt?
2011. júl. 19. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, nem.
2011. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
hát mivel a webcam eléggé kicsi sose gondokoztam hogy belemászok
2011. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vetkőztem, de csak úgy hogy a másik fél is. Közben jó érzés, utána nem annyira.. De jó látni, ahogy a másik fél "elámul" tőlem. Sokkal könnyebb úgy, ha mondják hogy mit csinálj, meg reaálnak rá.

Én két embernek csináltam eddig, ebből az egyik lány (nem vagyok leszbikus/biszex, csak érdekelt. furcsa volt, de jobban néztem ki mint a másik és ez olyan megnyugtató volt:). Ja és mindketten külföldiek.


Ha lenne párom, lehet neki is csinálnám.

2011. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!