Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Normális az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ezt írta fb-on:

" Lehet egy kerdesem?annyira jolnézel ki ősszejönnél velem?nyalnàlak hogy nem értenéd.na egy estébe benne vagy?"


Utána írt egy sms-t, hogy feltörték a fb-ját. Nem válaszoltam semmit, aztán felhívott.


Mit lehet az ilyenre válaszolni? Tudja nagyon jól, hogy van barátom és nem vagyok könnyűvérű...

De már többször bepróbálkozott.


Igaz lehet, hogy nem is ő írta?


2011. júl. 20. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
miért írt egyből smst? és miért pont neked? :) honnan tudja h az a valaki aki feltörte a féészét, pont neked írt? :)
2011. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos ő irta! -.-" bunk* paraszt:S

Sajnos énis kapok ilyeneket,( álítólag szép vagyok és) hiába van párom+könnyűvérű sem vagyok gyakran van olyan hogy utánnam ordítják az utcán hogy de meg **** ... annyira undoritó:(

2011. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

így tudom elképzelni:

Kanos volt-> írt egy levet->kiverte->megbánta-> írt egy smst...


elég undorító a srác:D

2011. júl. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet! Ez nem normális... Nem tudom ezek után ugyan úgy fogja keresni a társaságom?
2011. júl. 21. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy agysebész lehet akinek ilyen a helyesírása. Ha te ezt az embert komolyan veszed és képes vagy az ismerőseid között számon tartani, esetleg a való életben is közös társaságba járni, azt kell mondjam összeilletek.

Nyaljátok-faljátok egymást egész éjjel.

34/F

2011. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
onnan tudja hogy neked írt hogy benne van a kimenő üzenetekben -.-"
2011. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem az jö le, hogy nem mond igazat.
2011. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell egyből neki esni az embernek...

Nem tudom kikerülni, mivel ahova mindketten járunk, ott dolgozunk. Így nem tehetem meg, hogy nem megyek többet. Azóta ugyan úgy jön hozzám jó pofizni és megszerezte a számomat. Sms-eket írogat. Pedig már elmondtam neki többször, hogy biztosan nem lesz köztünk semmi.

2011. júl. 22. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Amitől az ilyen sunyi kis faszverők félnek az a nyilvánosság.

Tedd ki a levelét az üzenőfalra.

34/F

2011. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!