Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miskolcon hogy lehet FÉRFIT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon hogy lehet FÉRFIT találni?

Figyelt kérdés

Most nem azért, de 24 éve itt élek. (24 éves nő vagyok :))

De én le merem fogadni, hogy itt ebben a városban egy jó pasi sincs. Mindegyik olyan lelakott, tróger, félresikerült gyerek, megszeppent, vagy csak simán alkoholista. Az egyetemen is nagyon kevés a jó, és annak a kevésnek már van barátnője. Most nem viccelek, én nem tudom miért te az itteni pasik tényleg nyomik! Egerben tuti jó pályák vannak, Szegeden kb minden második pasi akivel találkoztam az utcán igényes volt, Debrecenben nem voltak annyira szépek, dehát a szépség nem lényeg, ott udvariasak voltak nagyon! Budapesten meg kb minden második szembejövő szines és érdekes, jó de ott sok a külföldi. Ez a város tiszta depressziv, és unalmas, de sajnos minden ideköt per pillanat.


2011. júl. 21. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mert B.A.Z. megye
2011. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

én Miskolcon tanultam, de valahogy én szinte csak jó pasival találkoztam.


A kérdésedre a válasz ott is úgy lehet találni mint máshol.

2011. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem nagyon akarlak elkeseríteni, de szerintem Miskolcon nincsenek normális pasik. Aki normális, az már házas, vagy túl öreg vagy nem akar kapcsolatot :S

Normális alatt értem: intelligens, értelmes, ápolt, igényes magára és a környezetére, humoros, nem alkoholista, nem drogos.

28N

2011. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nyiregyházán jó pasik vannak.
2011. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hogy lehet így általánosítani? Például "Debrecenben nem voltak annyira szépek" Mi?! Nem gondolod komolyan hogy Debrecenben valamiért mindenki csúnyább mint máshol...ja biztos a vízben van valami, nem?

Amúgy az én pasim igazi férfi (de még ismerek egy párat rajta kívül Miskolcon :D). Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz...

Amúgy meg mindenki mogorva itt, de mit vársz? Amilyen viszonyok vannak, mindenki csak idegeskedik, aggódik, félti a munkáját vagy éppen azt próbál találni stb.

2011. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2011. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg ennek a kormany "jo pasi attelepito"-programja lehet az oka, melynek kereteben a fovarosba es a nyugati, deli orszagreszekbe csoportositattak at az igenyes ferfiakat.


Az orszagot zonakra osztottak: Debrecen es vonzaskorzete a "nem olyan szep, de udvariasak"-e, Szeged az "utcan igenyesen megjelenok"-e lett, Budapest helyzetet pedig a "ha a kerdezo fellatogat a fovarosba, csak a szines es erdekes ferfiak mehetnek ki az utcara"-szabaly alapjan rendeztek. Sajnos Miskolc varos kepet - ahogy azt te is eszrevetted - az "unalom es depresszio"-elve alapjan alakitottak ki!


Gondolom mar kitalaltad, hogy en magam Kozep-Dunantulon elek, ahova az un. "Gyk-n vicceskedo, komolytalan kerdesre komolytalan valaszt ado, cinizmust, gunyt es szarkazmust kedvelo ferfiak"-at csoportositottak...



De hogy komolyabban is valaszoljak: mar az okori gorog filozofusok is rajottek, hogy a legtobb ember nem attol szenved, hogy milyen a vilag, hanem attol, amilyennek azt latja! Szoval lehet, hogy a hiba az On keszulekeben (is) van...

2011. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Miért te jártál már Miskolcon?

Itt tényleg tiszta gáz a férfiak 98%ka!

Szerintem valóban igazad van annyiban, hogy mindenki pestre megy tanulni. Nekem is voltak jó pasi ismerőseim, gimiben azok is mind oda mentek tanulni. Csak a hígja marad itt.

2011. júl. 21. 10:38
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor nagyon tévedsz:)

Csak te nem találsz... én érdekes módon miért találok magamnak

"De én le merem fogadni, hogy itt ebben a városban egy jó pasi sincs""

Na akkor fogadhatunk is. ;) :D

Miért aki miskolci és mondjuk egerbe vagy debrecenbe költözik akkor jó pasi lesz vagy mi ??

na általánosíts..az már a te gondod hogy nem találsz senkit az igényeidnek megfelelően.Én annyi jó pasit találok magamnak amennyit akarok.ha te nem az szar ügy XD

miért nem jársz bulizni?? rockyba vagy kettesbe,east side,hypnose??? ott találsz jó pasikat

L19

2011. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
és akkor se általánosíts,lehet pont rólad is ezt gondolják a férfiak
2011. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!