Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, 14 a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, 14 a lány, korkülönbségben jo?

Figyelt kérdés
Úgyértem megismerkedtem egy 14 éves csajjal csak nem tom hogy most a korkülönbség az sok? :S
2009. ápr. 3. 16:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pontosan! Én is ezt mondom.
2009. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a másik miért írja, hogy ez bűncselekmény.
2009. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

a 2 és pont ideális.:)

de ha te csak "arra" hajtasz, akkor inkább keress egy idősebb csajt.

2009. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kicsit sok a különbség, de nem nagyon. Ahogy látom, te a korodnál kicsit értetlenebb vagy - ha ő érettebb, akkor így pont jó. Ne fektesd le vagy egy évig (ha kéri, akkor se). Ha ezt kibírjátok, és egy év múlva is együtt vagytok - akkor nem lesz gond.
2009. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Se nem sok a korkülönbség és nem is büntethető. Amúgy mielőtt valaki ilyeneket írogat, nézzen már egy kicsit utána. Nagyon jó gyermekjogi kivonatok vannak a neten is.
2009. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

azért ne, mert egy lánynak lelkileg is meg kell érnie rá. hiába gondolja úgy h jujj manapság már ez a normális, és akkor miért pont én ne tegyem meg, még nincs megérve rá (persze vannak kivételek).

szerintem ne úgy indulj neki a kapcsolatnak h miért ne feküdhetnék le vele? azért a megismerkedős szakaszban már azon filózni h lefekszel vele hát... nem kell azt elhatározni h mikor, fogjátok érezni ha mindketten készen álltok rá. egyébként nem sok a különbség, de egy 14 éves lány elég fiatal. a húgom is annyi idős és bár náluk is elterjedt ez a deciki szűznek lenni, szerencsére ő nem ilyen :) de az biztos ha összejönne egy 16 éves sráccal és a srác erőltetné a dolgot akkor elbeszélgetnék az illetővel...

L.19

2009. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
persze néha a korkülönbség nem számit ha igazán szeretitek egymást!én 16 éves csaj vagyok a barátom meg 22 és az a lényeg hogy boldogok vagyunk ennyi :D
2009. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Figyelj!!!

Én is 16 éves vagyok és nekem is van egy 14, éves barátnőm !

Egyáltalán nem ciki a kor különbség !!!

Hogy le -e feküdjetek egymással?? hmm...

Ha ő is akarja és te is akkor semmi akadálya!!!

(mi most tervezzük)

2010. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!