Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a kapcsolatról, és ezen belül arról a lányról, aki össze photoshoppolja a saját képét egy vámpírral? (Alkonyat, vámpírnaplók, stb. )

Figyelt kérdés
És légyszíves nemet, kort írjatok :)
2011. júl. 21. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

SZÁNALMAS :DDDD

17/L

2011. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
öö a lány szereti azt a filmet/sorozatot:?
2011. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezt aztán megkérdezted valahogy.Milyen kapcsolat vagy mivan?Annyit azért kivettem h mi a vélemény az olyan csajokról akik vámpíros képekkel szerkesztik össze magukat?! Sztem nincs ki a 4 kerekük.Elég gáz.Ha ilyen 12-13 éves lányokról van szó akkor oké még mindig jobb mintha vmi pucér pasit csinálnának oda. Nekem ez nem tűnik valami normális dolognak. De hát izlések és pofonok!! Én lány vagyok de nekem ilyen álomvilágban élő pasi biztos nem keltené fel az érdeklődésemet.
2011. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem tudom, h mit szólna a csaj, ha a barátja "össze photoshoppolná" magát egy bombanővel...
2011. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nos a lány idén érettségizett, és Twilight fan(atic), ha ez számít valamit :)
2011. júl. 21. 15:11
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor is gyerekes. Ha téged nem zavar és eltudod fogadni mert alapvetően rendes,kedves lány akkor oké.Az már gázabb ha annyira fanatikus hogy mondjuk mindig erről beszél, vagy netán ugy öltözködik vagy vámpír akar lenni:D Neked mi a véleméményed amugy? Eltudod fogadni?
2011. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem az én barátnőmről van szó szerencsére. Azt nem tudom, hogy mindig erről beszél-e, de alkonyatos a pizsamája, és van a szobájába egy sarok, ahol az összes könyv ott van, meg poszterek, gyertyák, stb.
2011. júl. 21. 15:27
 8/19 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha a bnőm tudná ilyen szinten használni a PS-t :)

Nincs ezzel semmi gond, amikor az Avatar-őrület volt, én na'vit PS-eztem magamból ^^

2011. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nemet, és életkort légyszives :)
2011. júl. 21. 15:31
 10/19 anonim ***** válasza:
mert? a PS-t minden korosztály tudja használni, ha megtanulja.
2011. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!