Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Chaten idegen fiúknak küldtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chaten idegen fiúknak küldtem a melleimről és a fenekmről képet. Szerintetek ribanc vagyok?

Figyelt kérdés
de már nagyon megbántam hogy ilyet csináltam és soha többet nem akarok ilyeneket csinálni! 14l
2011. júl. 22. 22:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Igen, ribanc vagy.
2011. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Ugye most csak viccelsz???
2011. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
"idegen fiúknak" - ha az is marad. Akkor miért is vagy ribanc? Lépj túl rajta!
2011. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
54%
"Nem vagy ribanc. Főleg, hogy nincs rajta az arcod. Nincs ezzel semmi baj. De azért ne vidd túlzásba. Miért bántad meg és egyáltalán miért küldted? Őszintén, ha nem írtad volna, hogy soha többé nem akarod, akkor én is kértem volna képet, de így tekintettel vagyok rád és nem." Ez mekkora f@sz,ha a qrva papírzacskót húzz a fejére már nem is kúrva ? :O
2011. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
CSAK akkor ha nem vagy az ha nekem is küldesz róluk!!!!
2011. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:

nem így kell ismerkedni...

és ha te küldted magadtól, ha ő kérte akkor ennek a kapcsolatnak nem lesz sok érzelmi alapja.

nem merném kijelenteni h "ribanc" mert nem ismerlek

de ja, "ezeket" hívják így:))

2011. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz
2011. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
ejj. ezzel a kérdéssel elárultad, hogy szerinted ribanc vagy. szerintem egyébként nem. csak egy picit. de megbántad, és az a lényeg. de ha esetleg újra küldözgetnél ilyen képeket, valakinek, arra figyelj, hogy ne legyen rajt az arcod, és ne add meg a nevedet! mert elég ciki, ha visszaélnek a képekkel.
2011. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Inkább szűrk*rvának vagy hülye p*csának neveznélek, feltéve ha nem fake a kérdés.
2011. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

te is és a többi csaj is küldhet nekem aki írta hogy csinált már ilyet. nem élek vissza vele, mondok véleményt ha kell esetleg képcsere mehet :D

16/F

2011. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!