Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Pls help me!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Pls help me!

Figyelt kérdés
Az egyik volt osztálytársam totál belém zugott. Hiába mondom neki, hogy nem jön be nkm, nem érti szegény. Egy bulin összejöttunk és azota egyszeruen zaklat. Nem akarom megbántani, mivel azelőtt a buli előtt a legjobb barátom volt...
2011. júl. 24. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lődd le!
2011. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erre az a legjob "ellenszer",ha bepasizol...:)
2011. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megbántani, akkor legyél vele. Ha nem érdekel, meg kell bántanod, h ne akarjon veled lenni...ha tetszik a dolog, ha nem.
2011. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ba***ál vele :)
2011. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mikor mondom neki, hogy nem lehet semmi, akkor pár napig nem beszél veled, de aztán megint kezdi kuldeni az smseket, hogy mennyire szeret. Nem lehetne valahogy ugy megoldani, hogy ne bántsam meg? Én is szeretem, de ugy mint a testvéremet.
2011. júl. 24. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
We're unable to help you. There's only one person that is actually able to do so, and that's you.
2011. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hat eleg bonyolult helyzet.de pontosabban hogy jottetek ossze?es ha tenleg nem akarsz tole semmit hat mond meg neki.majd megbekul.
2011. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szólj Hitmannak egy kopasz bérgyilkost kell keresnek és a fején ilyen vonalkódvan. az lerendezi remélem segíthettem :D
2011. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát egy buliban voltunk. Én egy picit ittam(de nem voltam részeg, egyáltalán, csak jo kedvem volt), és kimentunk, aztán hagytam, hogy lesmároljon. Azután még sokszor csokoztunk, de csak azon az estén. Azota meg nem hagy békén, és én semmivel sem akarom megbántani...
2011. júl. 25. 14:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek után ne csodálkozz, ha nehéz lesz leráznod...még te adtad alá a lovat, igaz csak akkor. :D
2011. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!