Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha undorítónak találom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha undorítónak találom a nagymellű nőket?

Figyelt kérdés

Az összes haverom az ilyen [link]

Nőkért van oda.

Én meg valahogy nem hogy vonzónak, de vissza taszítónak tartom.

Amikor valakinek olyan mellei vannak, mint két felfújt lufi.

És még senkitől nem hallottam volna, hogy "én nem szeretem a nagymellű nőket."

Pedig én meg egyenesen utálom.

Valami gond lenne velem?


2011. júl. 25. 08:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Nincs ezzel semmi baj. Kinek a pap, kinek a papné. :) Én se kifejezetten rajongok a hatalmas dudákért, a kicsi és formásért viszont annál inkább!
2011. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy van veled gond, úgy ahogy az első írta, kinek a pap, kinek a papné. Nekem sem kifejezetten tetszenek a nagy dudák, inkább legyenek kicsik és formásak, A-B s kosár ami nekem "megfelel" a többi más nem nagyon jön be, de ez ugye ízlés kérdése.
2011. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%
Nekem sem tetszenek a bazinagy mellek. Inkább 1 kisebb, de az legyen szép :)) Barátnőm 80B, az se mondható kifejezetten nagynak, de én nagyon szeretem! :D
2011. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%

Hát most mit mondjak?!

80D-s vagyok... Néha irtó kellemetlen, kezd is zavarni, mikor meg ilyeneket olvasok, határozottan rosszul érzem magam. Én erről ugyan úgy nem tehetek, mint a 75A-s :(

172 cm vagyok, 64 kg, úgyhogy még malac sem vagyok hozzá, mindenen másom normál, vagy inkább vékony - viszont a melleim...

Igazságtalan ez a világ, egyenlően kéne elosztani a "javakat" :)

2011. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Most én is rosszul érzem magam :( Köszi!
2011. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is rosszul érzem magam, köszi!

Bár nekem közepes (70/C), de lehetne kisebb is ezek szerint...

2011. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%

Nem baj hidd el.

Én 16éves srác vagyok és mégis a kis melleket kedvelem.

Ehez vonzódok ez tetszik, nem is értem miért szégyenli általában 1 csaj ha neki kisebb a melle mint a barátnőié v stb...hülyeség!

2011. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem tetszenek a nagy mellek.De az az igazság, hogy nagy mell és nagy mell között van különbség.Attól függ mennyire nagy, milyen formájú stb...De azért hogy undoritó lenne, az tulzás.
2011. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem egyre hülyébb kérdések vannak! -.-

Amúgy meg teljesen normális, nem minden pasi akar olyan mellet amivel járás közben söpri az utcát

2011. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%
Igaz hogy a képet nem tudom betölteni, de nekem sem jönnek be a "tőgyek". Én egyszerűen nem tudnék olyan nővel lenni akit át sem tudnék ölelni a mellei miatt. Inkább legyen pici cici, mint nagy csöcs! Szóval nem veled van a gond!
2011. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!