Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem jelöl vissza az mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jelöl vissza az mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy netes ismerősöm, jó barátok vagyunk, egyenlőre. De minden nap rámír msn-en, és mindig jól el tudunk dumálgatni. Még az első napokban bejelöltem facebookon, nem jelölt vissza, pár nap múlva megkérdeztem miért nem, és azt mondta, hogy azért nem, mert csak olyan ismerősei vannak, akiket tényleg ismer, személyesen is. Már eltelt 4 hónap, és azóta sem jelölt vissza.

Miért nem? (tudom, hogy ez nem olyan fontos, de kíváncsi vagyok)

20 évesek vagyunk mindketten. Úgy gondolom, hogy elég sokat tudunk egymásról, és tényleg mindent megosztunk egymással.


2011. júl. 25. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés:D
2011. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát találkozz vele személyesen :D
2011. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hol itt a kérdés? már megmondta miért: "azért nem, mert csak olyan ismerősei vannak, akiket tényleg ismer, személyesen is."

ergo: személyesen nem is találkoztatok még, ugye? monitorkapcsi : D

2011. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak facebookon ismerőseim de csak nem magyarok.A magyarokkal máshol tartom a kapcsolatot.Lehet Ő is hasonlóan rendezi ezeket és nem akarja keverni a dolgot
2011. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kis ribizli, szard le. nekem beszólt egy csaj, hogy minek írogatok neki, nem is ismerem. hát mondtam neki találkozzunk, ez nem rajtam múlik. erre: haggyámá XD

De érdekes módon annyira elfoglalt, hogy azonnal válaszolt arra amit írtam.

2011. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor sem értem, ugyanis van 1-2 olyan ismerőse, akiket még évekkel ezelőtt ismert meg a neten, mint engem is, és ők meg az ismerősei voltak rövidebb idő elteltével.
2011. júl. 25. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet h szilvásbuktát csinál mert ő is azt szereti!:D
2011. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!