Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? (Többi lent!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk? (Többi lent! ) Heelp Pls!

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nagyon rossz kategóriába tettem ezt a kérdést,

de nem talátam erre megfelelő kategóriát..

Nahm a helyzet az.. hogy az utcánkba van egy "Pedofil"

Most hallottam, hogy 8-10 éves lányoknak mutogatta a péniszét, és egy 13 éves lánynak benyúlt a bugyijába..

A legrosszabb, hogy a 13 éves lány még engedi is..

Nem szeretné, hogy testvéreimet, vagy akár engem is megtámadjon.. Mit lehetne tenni?

Előre is köszönöm!

Normális válaszokat légyszi!


2011. júl. 25. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendőröket kell hívni és elviszik :/
2011. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen pasi van, figyeld csak meg még az este fog jönni egy kérdés egy 13-14 éves lánykától, hogy járhatna-e az egyikőjükkel...
2011. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Zsebre rakod a bicskád.

Ha találkoznál vele úgy megfenyegeted, hogy egy életre megemlegeti. Nyakához szorítod a kést, majd szépen megérteted vele, hogy hozzá ne merjen nyúlni még egyszer egy nőhöz se. Ezzel neki is jobb lesz. Ha máskor meglát egy fiatal lánykát eszébe fogsz jutni, tétovázni fog. Ha könyörög az életéért elengedheted a kést a nyakától.

2011. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A bicskásnak igaza van! Vagy valami borsspray-t, vagy akármi fenyegetést jelentő eszközt.
2011. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jobb helyeken az ilyet kiutálják a faluból. Én tuti, hogy valamit csinálnék. Nem biztos, hogy rendőrt hívni, de beszélni egyet a polgármesterrel, vagy vmi rendő ismerőssel, hogy nézzenek már kicsit rá mert gond lehet. Vigyázni vele, legyen nálatok telefon, és ha bármilyen baj van azonnal hívni a rendőrséget. Alaptalanul, bizonyíték nélkül sajnos csak becsületsértési per lesz belőle, és az neked fog fájni...

19/f

2011. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 napietus ***** válasza:
előttem leírták, borsspray pl. beválhat. meg a kislányokat ne nagyon engedjétek egyedül mászkálni. amíg nincs ellene semmi konkrét, addig a rendőrség tehetetlen. ha falun laktok, szóljatok tényleg a polginak, talán meg tudja győzni, hogy jobb lenne, ha elköltözne :S
2011. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 napietus ***** válasza:
ja, a 13 éves kislány szüleinek meg szóljatok, hátha a kislány csak azért hagyja, mert fél tőle, és bűntudata van, ezért nem mer ő segítséget kérni. esetleg megfenyegette, hogy bántani fogja, ha szól a szüleinek.
2011. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

17:06: nincs kézzel fogható bizonyíték..

17:13: Durva lenne Mittom én 20 év korkülömbséggel bicskát fogni a torkához.. xD (am azért mondtam h 20 év mert szerintem 40 de amennyi kosz-mocsok van rajta úgy 60-nak látszik) :S

2011. júl. 25. 17:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igenis, bicskát kell fogni a torkához. Vagy ha félsz, szerezz be egy fegyver, elég, ha csak igazinak látszik, de azért üssön. Airsoft pl.
2011. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 napietus ***** válasza:
vagy riasztópisztoly, az úgy néz ki, mint az igazi, és lehet hozzá paprikagázos töltényt kapni.
2011. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!