Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogyan távolitjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan távolitjátok el a szőrt a herezacskóról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 09:41
1 2
 1/11 Smartguy86 ***** válasza:
Nem távolítjuk el! Ilyen egyszerű.
2011. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
borotvával, de óvatosan csináld és többször menj át rajta, hogy biztos ne maradjon szőr
2011. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
bekenem gyantával, megszórom kukoricadarával és kicsapom a tyúkudvarba
2011. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minőségi, legalább 3 pengés borotva, de előtte óvatosan géppel rövidre vágom, ha véletlen már megnőtt.

Egyébként meg ha nem hanyagolod el, akkor 2-3 naponta zuhanyzás közben kb. 2 perc lerántani rendes borotvával.

2011. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy simán levágod ollóval a nagyobb szálakat, amíg csak ilyen fél centi a szőr marad ami nem zavar semmiben( legalábbis engem) . :)
2011. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
téged nem zavar a rövid szőr az lehet, de a barátnődet sex közben bökni fogja, és nagyon nem lesz jó neki
2011. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szőrtelenítő krém érzékeny bőrre. férjemnek vettem,én is csináltam neki, kb 5 perc és lemossa,lejön minden,nincs macera. utána hűsítő áplolókrém. nézz körül dm-ben..
2011. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:)
2011. júl. 26. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:
A nagy lóf@szt böki... A heréiden nincs olyan erős szőrzet hogy azt a lány megérezze... Én 2 éve szexelek rövidre vágott hereszőrzettel, és egy panasz sem érkezett... :)
2011. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Domaa:


És két év alatt mekkora volt a mintavételezés? Mert van akinek ez jön be, van akinek nem. Van akinek nem tetszik ha egy fiú borotválja, van aki igényli. És volt olyan akit zavart amikor rövid szőröm volt.


(8 év szexelés szőrösen és 11 év szexelés borotválás mellett, miközben időnként visszanőtt rövidre, amikor elmaradtam vele)

2011. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!