Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondja meg egy hozzáértő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja meg egy hozzáértő, vagy tapasztalt, hogy a férfiaknál HÁNY ÉVES KORIG nőhet a pénisz?

Figyelt kérdés

a kisfiam 16 éves, és rettenetesen kicsi neki, ezért jogosan komplexusai vannak, noha nagyon helyes, szép fiú.

Nem mer kapcsolatot kezdeményezni, és a lányok, akik próbálkoznak vele, nem tudják mire vélni, hogy STOP-ot mond!

Esetleg orvoshoz vigyem??


2011. júl. 26. 09:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hát, ha orvoshoz viszed, akkor a lelkileg való gyógyítás kellene, hogy legyőzze ezt a gátlást, mert nem a péniszen múlik egy élet. nézed meg a kóreai, kínai pasikat, 8-9 cm-es pénisszel, és semmi gond velük, azzal is lehet sexuális életet élni. Sajnos ma egy sikk lett a fiatalok körében, hogy a pénisz mérete a minden, s már 14 évesen a fél országnak 23 centis (persze csak kamuznak).


Tehát szerintem a gátlásait kell legyőznie, mert fizikailag ezzel nem nagyon tudtok mit kezdeni.

2011. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

ez természetes, de a kérdésem még ez: 16 éves... NŐHET még?

az, hogy nem számít a méret... hát.. nem tudom.

azért ha túl kicsi nevetséges lehet egy bizonyos helyzetben, különösen a mai lányok viselkedése kivánni valót hagy maga után.

Természetes, hogy FÉL egy ilyen helyzettől. mit tehetne, ha zavarba hoznák? vagy kibeszélnék???

ráadásul 192 cm magam, fotómodell külsővel rendelkezik, gyönyörű fiú... a pénisze pedig iszonyú pici.

2011. júl. 26. 10:09
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is sokáig aggódtam ez miatt :/ és végülis huszonéves korig nőhet de az nem jó ha azt várja hogy majd megnő :/ ha van egy lány aki tényleg szereti akkor az nem azzal fog törődni hogy mekkora :)
2011. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ezt én is így gondolom, de Ő sajnos nem.

Ha 20 éves korig nőhet, akkor még nincs minden veszve.

Ráadásul lássa sport-öltözőben, zuhanyzás közben más korabeli fiúkét, akiké jóval nagyobb. Teljesen kiakad, de persze kinos erről beszélnie, különösen velem, hiszen nő vok. :)

2011. júl. 26. 10:12
 5/18 anonim ***** válasza:
akkor öntsünt tiszta vizet a pohárba. kb mekkora a fiadnak? mert így elég nehéz belelátni a helyzetbe
2011. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Te az anyja vagy az apja, avagy Te vagy maga a fiú? Hány éves is vagy?
2011. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Smartguy86 ***** válasza:
90%

Kérdező: láttad már merev állapotában is??? Csak mert a pénisz mérete akkor számít! Attól, hogy petyhüdten kicsi, még mereven lehet nagyobb. Van akinek puhán 5 centi, aztán 18-ra nő... és van, akinek puhán 15, és 16-ra nő meg...


Kispéniszűségről akkor beszélhetünk, ha MEREV állapotban kisebb a pénisz, mint 6 centiméter!!!


Ha a fia mérete MEREV állapotban nem felel meg ennek a kritériumnak, akkor legyen olyan szíves ne rombolja a gyereke önbizalmát azzal, hogy lekicsinyli a péniszét. Legyen tekintettel arra, hogy a gyereknek a szülei az elsődleges bizalomforrások, és hosszú távú károsodást szenvedhet lelki/szexuális téren, ha ezt most orvoshoz járkálással és családon belüli megszégyenítéssel tovább súlyosbítja!!!

2011. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A 20-as évek elején áll meg a növekedés. Úgy tudom maximum 25. És igen, nem mindegy ,relatíve mi kicsi? Mindenesetre ne aggódjon.
2011. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Hát nekem nagyon furcsa ez a "lássa" és "nő vok". Nem igen tudom elképzelni hogy te valóban az anyja vagy. Ez tipikusan kamasz szóhasználat. Amúgy meg ne aggódj, vannak a kicsinek előnyei is.
2011. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Smartguy86 ***** válasza:
Az ciki lenne, ha ez egy újabb "Mikor lesz már 2 méter a farkam?" kérdés lenne...
2011. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!