Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy egy 30 éves férfi hónapokig kerülget valakit, míg elmondja mit érez?

Figyelt kérdés

4 hónapja ismerek valakit, állandóan megkeres, beszélgetünk, de semmi több. Én szeretnék többet. El is mondtam mennyire kedvelem, de nem reagált rá különösebben, de még mindig a közelemben van. Egy suliba járunk, most nyár van,nincs suli, de ezidő alatt is megkeresett kétszer. Hogy mi újság velem? Ilyesmik..


Ha eddig nem kezdeményezett, már nem sok esélyem van rá, hogy fog, ugye? Eltelt 4 hónap..


Mit gondoltok?


2011. júl. 26. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nincs párotok, igaz??

Hogy szokott meg keresni? Élőben?

2011. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Általában a suliban találkozunk, onnan indult eleve a dolog. Aztán megkeresett telefonon, majd egyre gyakrabban, már napi szinten. Néha sulin kívül is kitalált valamit, hogy találkozzunk. Mindig ő volt az ötletszerző. Olyan havonta 1-szer. De mint írtam suliban gykran összefutottunk.


Most nyári szünet van, kétszer hívott fel ezidő alatt. Most is mondta, hogy elugrik hozzám. Ha több idő nincs is, olyan 30 percet minig beszélünk. Telefonon is 30-40 perc általában. Most nem hív már napi szinten, de a múltkor is megkérdezte mi van velem? Majdnem 1 órán át telefonáltunk.


Nagyon élvezem a társaságát, és 5 éve nem éreztem már hogy vonzódok valakihez, most végre megint érzem és fantasztikus érzés. Örülnék ha közeledne, de nehéz ezt eldönteni.


Néha túl kedves, pl feltüően kihangsúlyzza a nevem miközben beszélgetünk. A szeme mosolyog rám, na de nem lép. Ebből meg arra gondolok, nem tetszem neki, vagy nem úgy, mint egy nő.


Nincs párom, úgy tudom, neki sincs.

2011. júl. 26. 18:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet azt várja, hogy te küldj neki jeleket. Te szoktad keresni?
2011. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Még ha ugyan kissé bonyolultan és burkoltan is, de a tudomására adtam, hogy nagyon kedves nekem.
2011. júl. 26. 18:08
 5/16 A kérdező kommentje:

Jeleket?


Nagyon kedves vagyok, amikor felhív. Egész vizsgaidőszak alatt írtam neki, hogy hogy sikerültek a vizsgáim, mert ő is írt nekem, vagy felhívott. Megosztotta velem, hogy mi hogy sikerült stb.


Most azt érzem, azóta sokkal közvetlenebb, bár kevesebbet beszélünk. Több dolgot oszt meg velem a magánéletéből, eddig nem beszélt sokat magáról, pedig kis dumagép típús. :)


Nem rég volt a névnapja, írtam neki. El is mondtam, hogy kedvelem, ez szerintem elég jel.

2011. júl. 26. 18:12
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem értem. Nem tudom mire vélni a viselkedését. Annyit hívott, hogy anyukám már azt kérdezte mi van köztünk. Napi többször is néha, akár késő este is.


A múltkor is este 9-kor hívott. Azt gondolom másokat nem zavarunk ilyenkor, de eszébe jutottam.

2011. júl. 26. 18:14
 7/16 anonim ***** válasza:

Elhívhatna vacsizni:D

Csak ugye az jobb lenne, ha ő hívna.

Te nem akarsz kezdeményezni?? Tényleg meg kellene tudni, hogy nincs-e valakije....

2011. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Figyelj!


A szüleivel él, elmondta nekem, és kétlem, hogy minden este pont otthon lenne. Mondom, egy időben naponta hívott, még este 21-22 órakkor is. Néztem iwiw-en is, mert csak ott fenn, nincs egy fotó sem nőről, és nincs kiírva, hogy kapcsolatban élne. Mellesleg nagyon sokat dolgozik. Én az eddigiek alapján azt gondolom és határozottan, hogy nincs párja.


Kezdeményezzek? Megírtam neki, hogy nagyon kedvelem. Szerintem ez elég kellene legyen a bátorításhoz. Nem de? :)

2011. júl. 26. 18:22
 9/16 A kérdező kommentje:
Volt arra példa, hogy munkából nem ment haza, hanem hozzám jött. Beszélgettünk fél órát, némi eszmecsere a suliról és elment. :)
2011. júl. 26. 18:23
 10/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá, mi lenne, ha csak feldobnám a témát, amikor itt van személyesen, hogy nincs kedved egy pizzához olyan éhes vagyok. Meghívhatlak?


De nem akarom, hogy nyomulósnak gondoljon. Ha nem lép, nyilván oka van. Nem jövök be neki vagy nem tudom. De így meg annyira bánt, hogy itt van a közelemben, de nem érinthetem meg, nagyon sokat gondolok rá.

2011. júl. 26. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!