Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy felfigyeljene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felfigyeljenek rám a pasik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bányarém nem erről van szó! :) Csak azt vettem észre, hogy a mai fiúknak a pálza cicusok tetszenek. Én viszont nem akarok ilyen lenni! Akkor mégis mit csináljak, hogy észrevegyenek a pasik?


17/L


2011. júl. 27. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Oltozkodes..Jah es azt ne te,vagy a szuleid dontsetek el hogy banyarem vagy vagy nem,hanem a pasik :)
2011. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg fiú van, aki normális lányt keres és nem pláza cicát.
2011. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Én felfigyelés alatt nem az észrevevést értem. Ha valakire csak amiatt figyelnek fel ahogy öltözködik... hát nem valami nagy erény. Persze szükség van egy jó stílusra (öltözködésben is), de fontosabb szerintem a személyiség meg viselkedés. Ha meg csak arra vágysz hogy az utcán nézzenek meg akkor elég ha építkezések közelében sétálsz. 100%os garantált sikered lesz :D 19/F
2011. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Írj magadról többet. :)
2011. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szesze ***** válasza:
41%

Eltelik 2 év és ragadni fognak nyugi+ önbizalom, magabiztosság:D


Én is így voltam, most meg ragadnak a pasik.


19L

2011. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szesze ***** válasza:
73%

"Jah es azt ne te,vagy a szuleid dontsetek el hogy banyarem vagy vagy nem,hanem a pasik :)"


Bocsi de nagy baromságot írtál. Igen is magáról kell eldöntse, hogy szépe vagy sem. Mert ha hisz magába, hogy szép akkor mások is úgy lássák. Szóval csak higy magadban ennyi az egész.

2011. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
állj fel egy 10 emeletes ház tetejére, ugorj le egy ejtőernyővel miközben azt kiabálod, szeretlek SP. erre biztos felfigyelnek.
2011. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 The_Rain ***** válasza:
Feküdj le egyszerre 3 pasival, filmezd le, tedd fel a netre, másnapra az egész suli rólad fog beszélni...
2011. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!