Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket ez zavarna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket ez zavarna? Hogy reagálnátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ismerkedtek egy lánnyal, akitől barátságnál többet akartok és ezt a csaj is tudja. Elérkeztek oda, hogy randira hívjátok a kiszemeltet, de a csaj azt mondja, van barátja. Rendben semmi gond, elfogadjátok a csak barátságot, de közben a lány tudta nélkül rájöttök hogy korábban a lány csak kamuzott és nincs is barátja. Befolyásol ez titeket? Ezután is barátkoznátok tovább, vagy inkább már barátság sem, mert nem volt őszinte a csaj.
2011. júl. 28. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
De jó lenne, ha korhatáros lenne ez a fórum...
2011. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom. tutira vagyok akkora király, hogy egy csaj se pattintson le.
2011. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azt gondolnám, hogy azért kamuzott a csaj, mert nincs szüksége egy kapcsolatra velem. De lehet az is, hogy így akar tesztelni, hogy ha kiderítem hogy nincs is barátja, akkor fogok-e még jelentkezni nála...

Igazából nem is tudom, melyik lehet az igaz a kettő közül, mindenesetre nem venném jó néven, ha nem őszinte a csaj.

2011. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Noss!


1. azt mondtad, hogy randi nem lett, tehát Barátság van!

2. Ha ez csak barátság , és nincsenek a srácnak vágyó , szenvedélyes érzései a lány iránt, akkor megbocsájtható mert "elvileg csak barátok"


DE! Ez a valószínűbb szerintem:

1. Amennyiben a fiú többet érez mint barátság, márpedig szerintem többet, mert ez így szokott lenni, akkor ezt a fiúnak kell eldöntenie, hogy képes e barátként tekinteni e a lányra mint eddig....vaaaaagy próbálkozik még 1x!!!


És valószínű, hogy próbálkozni fog...és itt lesz a naaaagy kérdés!!!


Ha a csaj válasza IGEN ---> akkor minden Happy!

Ha a csaj válasza NEM ---> akkor nem lesz se párkapcsolat, DE még barátság sem!


2x nem fordul elő , hogy a pasi olyan hülye legyen, hogy azt mondja okéssss noprobbblémóóó ha most sem akkor most is haverok maradunkk..

(és miért?? mert többet akart, hozzáérni megfogni a kezét stb stb..)


27/f

2011. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom ennél jobb visszautasító szöveg nem jutott az eszébe és azt remélte, hogy ezzel nem bánt meg úgy, mintha azt mondaná, hogy "bocs, de nem akarok veled randizni"


Én a helyedben nem eröltetném a dolgot, hagynám, hogy a lány közeledjen, ha akar. Ha nem akar tőled semmit, akkor fölösleges erőltetned.


Emiatt a hazugság miatt én a helyedben nem szakítanám meg a lánnyal a kapcsolatot. 18L

2011. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


15:02 - Nem akarom vele emiatt megszakítani a kapcsolatot, igazából jól elvagyunk azóta is, és megértem hogy azért nem volt őszinte mert nem akart megbántani, csak érted, ha meg kiderül hogy kamuzott (mint az én esetemben), akkor mégiscsak jobban fáj mintha akkor őszinte lett volna. Nekem legalábbis igen, nálam fontos az őszinteség bármilyen kapcsolat legyen is, ez van.


14:49 - ez nem fórum, de azért kösz hogy fordítottál arra időt, hogy "érdemben" hozzászólj a kérdésemhez.

2011. júl. 28. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Várd ki a jó pillanatot, itasd le és dugd meg!
2011. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Papucs vagy, és az is maradsz.
2011. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
zavarna és lehet hogy haragudnék is, mert ez akkor is hazugság! ha nincs benne annyi ahogy őszintén megmondja, hogy "kösz nem" akkor emberileg nem lennék rá kíváncsi.
2011. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!