Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek lányok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek lányok, ha egy ismeretlen férfi megsimogatja a feneketeket?

Figyelt kérdés
Pl: utcán, járművön vagy szórakozóhelyen. Történt már ilyen veletek?
2011. júl. 28. 17:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Van aki el megy veled dugni. Abból kevesebb van. Valószínűvv, hogy pofán vágnak.
2011. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

Szerencsére még nem vette senki a bátorságot,de ha valaki ezt megtenné velem,akkorát leb*sznék neki,hogy leégne a haja...

19/L

2011. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

Sokszor előfordul amikor bulizok...elmegyek valaki mellett és megsimítja a seggem...általában visszanézek, h megnézzem, ki volt... majd küldök egy nagyon lesajnáló, "istenem, de szerencsétlen egy kis nyamvadék vagy, ettől több örömöd nem is lesz az életben" pillantást, undorodva elfordulok és továbbmegyek


nagyon ritka, ha az illető bejön, olyankor mosolygok egyet, de továbbmegyek...ha akar valamit, teperjen, ne csak fogdosson :)


22/L

2011. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
mármint a teperjent nem úgy értem, hogy teperjen le, hanem udvaroljon :D
2011. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes...én ha megfognám valakinek a fenekét, aki ismeretlen számomra, és az visszamosolyogna rám erre a "gesztusra", biztos, hogy nem udvarolnék neki, hanem vinném ki a kocsiba egyből. Mert úgy gondolom, hogy ez egy ki nem mondott engedély. Milyen dolog már ez, gecc?
2011. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 napietus ***** válasza:
86%
igen, volt, lekentem egyet neki és kész. a szája vérzett, de vörösebb volt a feje mint a vér, égett rendesen :D ilyennel mást nem lehet tenni.
2011. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Beégetem mindenki előtt:DD volt már rá példa,hogy egy srác házibuliban nézte a mellem,aztán megfogta mintha véletlenül csinálta volna, erre én: Anyakomplexusod van vagy eljuttasalak a sebészetre?:D
2011. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

19.48

Ököllel ütötted meg? Nem féltél, hogy visszaüt?

2011. júl. 28. 20:28
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Erre regebben azt valaszoltam volna, hogy megutom.

De azota sajnos, a villamoson (reggeli tomegnyomor a 4es 6-oson) egy pasas fogdosott. Azt hittem eloszor, hogy csak veletlenul ert hozzam, de folytatta. Megmozdulni nem birtam, ugy lefagytam a helyzettol, hogy ez megtortenhet. Kovetkezo megalloban mar loktem fel mindekit, hogy le tudjak szallni.

Utolag persze, ordibalnom meg utnom kellett volna, de akkor nem tudtam gondolkodni.

20/L

2011. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 napietus ***** válasza:
78%
nem, a tenyerem élével. nem féltem, mert hiszek a saját erőmben, bár erősebbnek látszott, de nem adtam volna fel az tuti. végső esetben meg szégyen a futás, de hasznos :)
2011. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!