Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti tényleg erre a 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti tényleg erre a 3 kategóriára osztályoztok minket férfiakat?

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 6. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
dehogyis:O én legalábbis nem... tény, hogy ez a 3 kategória létezik, de szerintem lényegesen többféle ember van, így többféle férfi is... nem lehet mindenkit csak 3 kategóriába besorolni, mert mindenki más.. lehet hogy valaki nem falja a nőket, ugyanakkor lehet érdekes, mert olyan értékei vannak.
2009. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem, dehogy én legalábbis nem így kategorizálom a férfiakat, csak a net tele van hülyeségekkel, írták ezt mert egyebet nem tudtak

Lehet van ilyen nő, aki így osztályozza de én nem így

2009. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Én simán beillek az Uncsi Lajcsi kategóriába, holott egyáltalán nem vagyok unalmas pasi. :)
2009. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
én egyáltalán nem kategorizálok. csak ezek a hülye női magazinok, honlapok stb. találták ki, hogy skatulyázzunk be mindenkit.
2009. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

neeem. sot, az utolso 2 kategoriabol eleg keveset ismerek.

nemcsak a szingliket lehet osztalyozni hanem a parkapcsoaltban levoket is. a szinglik kozul szerintem sok olyan van aki nem tul helyes, de a legnagyobb problema megsem ez, hanem h teljesen gyamoltalan, nem kepes kezdemenyezesre, es idetlen fius temakba menekul amint meglat 1 lanyt.

2009. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

bennem felötlött az a kérdés a cikk után meg ahogy láttam egy két női magazint hogy tényleg ennyi szemét kell a nőknek ?


már nem azért de ilyen cikkeket hogy lehet írni hogy gáz az ascendense szakíts vele? ez konkrétan a cosmóban volt...

meg most ez is, kíváncsi lennék hogy mennyi nő veszi be ezeket, én meg nem találok párt magamnak mert gáz az ascendensem XD

2009. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

dehogyis ! ez de nagy marhaság!:S

nem 3 kategória van és slussz. ez nálunk lányoknál alapos kibeszélésen , rágódáson megy át mire megszületik milyen is az a pasi valójában, aztán csinál valami váratlant és az egész elemzés kezdődik előlről vagy nem. én már nem csinálok ilyet . olyan egy hapsi amilyen . lehet bulizós és visszahúzodó.meg otthonülő nőcsábász is .

2009. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a cikk úgy hülyeség ahogy van. MInt az összes többi retardált női magazin cikke. Unatkozó háziasszonyoknak stb..

Eszembe sincs kategorizálni, főleg így.

28/N

2009. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ez vicces. Mondjuk tény, hogy a pinavadászok léteznek és akadnak páran, de attól még nevetséges cikk, végig se olvastam :)

18/l

2009. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2009. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!