Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztó dolog történt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztó dolog történt! Ilyen tényleg létezik? Nagy el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Az történt, hogy tegnap éjjel volt egy nagyon rossz álmom, amiben a barátom is benne volt, és ma reggel ennek hatására úgy ébredtem, hogy már nem szeretem, és nem is akarok vele találkozni. :S


Nagyon rosszul érzem magam emiatt, nem is tudom hová tenni a dolgot! :(


Szerintetek ez mi???


2011. júl. 29. 11:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Hogy a tinik mit ki nem találnak...
2011. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Jav. "Nagyon el vagyok keseredve."


Elnézést az elgépelésért, de ideges vagyok. :S

2011. júl. 29. 11:11
 3/33 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2011. júl. 29. 11:11
 4/33 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves vagy?
2011. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
65%
Ez tényleg borzasztó...
2011. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem értem az egészet. Tény, hogy rossz álom volt, de rosszat álmodni gyakran szokott az ember, de ilyet még nem is hallottam, hogy ilyen legyen. :S
2011. júl. 29. 11:13
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Az álom hatására még eléggé intenzív az érzés, szerintem várj 2-3 napot és akkor majd enyhül az álom okozta inger/érzés, és utána tisztán fogsz látni:) Addig szerintem ne szakíts a barátoddal, és ne csinálj meggondolatlanságot, mert lehet hogy később meg megbánnád:)
2011. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


ma 11:14

Én is ezt gondoltam, hogy várok egy kicsit még.

De ugyebár ma péntek van, és találkozni készülünk, és nem tudom, mit csináljak. :S

2011. júl. 29. 11:17
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Mit álmodtál édes? Az egyik barátnőm azt álmodta, hogy én megfogom csalni és soha nem csaltam meg őt:) Ő azért álmodta ezt, mert ő csalt meg engem és gondolom félelemből álmodott ilyet. Szóval lehet te csináltál valamit amitől félsz, nem?
2011. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
100%
Mond el neki...abban a pillanatban megszűnik ez a rossz érzés vele kapcsolatban. Sokszor álmodok én is mindenféle rosszat, de ahogy elmesélem valakinek, "elmúlik" ez az érzés...
2011. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!