Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lapos a fenekem? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lapos a fenekem? (kép)

Figyelt kérdés

A barátom rendszeresen hozzám vágja, hogy nem is akar megjelenni velem az utcán mert nagyon lapos a fenekem! Már a szakításon gondolkodok, mert attól még, hogy lapos seggem van ugyanúgy kéne szeretnie..

Visszajelzések alapján is, nincs jó seggem.

Titeket kérdezlek: Szerintetek nagyon lapos seggem van?

[link]


2011. júl. 29. 13:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyesmi van, a barátom megőrül érte:)


20/L

2011. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Ha ez lapos akkor a volt osztálytársamé már homorú...
2011. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
szerintem nem lapos!bár ebből a beállításból annyira nem lehet megállapítani, de egyáltalán nem gáz!a barátod meg egy barom,szerintem dobd ki!!amúgy meg ha 2 naponta csinálsz a fenekedre gyakorlatokat olyan kerek lesz, hogy csak na!!!18/L
2011. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Most komolyan ilyeneket mond a "barátod" és te még nem szakítottál vele? Kár...iszonyú jó segged van, de ha nincs benned annyi tartás, hogy az első ilyen megjegyzése után nem dobtad ki....
2011. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
ha hazaérek megnézem :-)
2011. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem brutál jó segged van
2011. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
szerintem szép a feneked és a barátodad meg dobd ki a p*csába ha ekkora paraszt ráadásul nincs is baj a fenekeddel
2011. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
innen nézve nem lapos. nem akarok beleszólni, de elég gáz a barátod felfogása. ha nem tetszik neki akkor keressen mást, neked is jobb lesz.
2011. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Bummshakalaka ***** válasza:
Ha tényleg ez a te segged, akkor a barátod egy kretén. Hagyd ott a francba. Találsz te sokkal jobbat, aki elfogad ezzel a "lapos" seggel ( ami szerintem pazar ).
2011. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám :)))
2011. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!