Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy fiúnak hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy fiúnak hosszú és vékony ujjai vannak?

Figyelt kérdés

A középső ujjam 10 cm (a többi ehhez képest arányos) és a körmeim is több mint 1 cm hosszúak.Nekem tetszik viszont már annyian megjegyezték,hogy milyen hosszúak az ujjaim már már nem is szoktam kinyújtani őket , képeken feltűnően hosszúnak látszik ezért képeken is behajlítva tartom az ujjaim.

Ilyen nőies szerintem, ezért szégyenlem , bár nekem tetszik, de nem vagyok rá büszke.

Ez mennyire gyakori? Ha ilyet látnál vagy látsz mit gondolsz?


2011. júl. 30. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akkor te rögtön öklözd a csajokat! :D
2011. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
képet mellékelnél?
2011. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem iszonyatosan szexi, ha egy fiúnak hosszú, vékony ujjai vannak. A volt barátomnak is az van és egyszerűen imádom. Mikor összefűztük az ujjainkat, mindig puszilgattam az övét, ő meg röhögött rajtam, hogy ujjfétisem van... Pedig nem :D
2011. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jaa, egy kép jól jönne :D
2011. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Képek:


[link]


[link]

2011. júl. 30. 22:27
 6/18 anonim ***** válasza:
bütyködtől 10cm? Mert a bütyöktől nekem is 10cm hosszu a középső ujjam és se nekem se másnak nincsen vele semmi problémája,sőt.
2011. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
előzö vagyok. ez roahdtul nem latszik rendellenesen nagynak. pont jó. csajok imádni fogják ujjazás közben :D Ja és ne égesd magad cigivel ;) ( már ha az a folt az )
2011. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Óóóó, szivi, ami az én véleményemet illeti, szerintem ne parázz :D Személy szerint oda vagyok a hosszú, vékony kezekért. Bár talán a körmöd picit hosszú, de ááá...

Imádnám, ha a pasimnak szép hosszú keze lenne :D

Ezen a képen pl. szerintem gyönyörű keze van a srácnak:

[link]

2011. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

mit nem adnék, ha ilyen hosszú ujjaim lennének...

egyáltalán nem gáz!;)

2011. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

viccen kívül; lehet hogy ez a kérdés az Egészség témakörbe tartozik!

nézd meg ezt az oldalt: [link]

2011. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!