Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs egy normális csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy normális csaj se mostanába?

Figyelt kérdés
Olya csajra vágyom, aki kedves, és egyben szép is, ne legyen bombázó, csak csupán szép, aranyos. De ilyet sehol nem találok. Ha tudtok írjatok.:)
2011. júl. 30. 23:25
1 2
 11/19 morcoska ***** válasza:

attól függ mennyi idősek!

Nem tudom. Az én környezetemben sok "normális" lány van. De általánosan ezekből a lányokból lemorzsolódik egy réteg akik a hülyét játszák, mert így azt hiszik, hogy a "menőbb" srácoknak így jobban felkeltik a figyelmüket!

2011. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem nézel ki jól v nem vagy gazdag, akkor esélyed sincs ilyen csajt szerezni.
2011. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

hát szerintem nem nézek ki rosszul.

a gazdagságot ami illeti, nem vagyunk szegények meg gazdagok se.


am 15-16 éves lányokra gondolok.

2011. júl. 31. 11:14
 14/19 anonim ***** válasza:
Az nem elég, ha nem nézel ki rosszul, JÓL kell kinézned. Ugyanúgy az sem elég, ha nem vagytok szegények. Így csak csúnya lányt szerezhetsz.
2011. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne írjatok már hülyeségeket neki!!!(pl előző)Komolyan gondolja!

Annyi az egész hogy jobban kell körülnézni.És máshol.Sajnos nem szabad a külsőt nézned,mert akkor olyan lányokról maradsz le hogy egy életre bánod.Például volt egy lány még általánosban,nagy orrú,magas,alaktalan,durva arcú,szalmahajú(fekete),de bakker...összeszerelte a tv-t,almáspitét csinált,kioktatott 3 kutyát egyszerre,ruhát varrt,kifestett egy házat,megszerelte a kicsit,megszervezett egy kirándulást,és még sorolhatnám de lefáradtak az ujjaim.

Szóval nem szabad a külsőt nézni mert a legtöbb férfi ezért esik nagyot.

Amúgy meg ha már tetszik a lány személyisége,természete,automatikusan szépnek látod,tehát ez szerintem egy felesleges kritérium.

2011. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Bizonyos mértékben, tényleg igazad van utolsó.
2011. júl. 31. 23:58
 17/19 Nemo15 válasza:
Igy van...a belso ugyan olyan fontos mint a kulso! sott meg talan fontosabb is!...de nehez ilyen lanyt talalni a mai lanyok 15-18 eves korig (nem mindenki csak a tobbseg) eretlenul viselkedik,buli,cigi,pia,logas,pasizas meg ilyenek...keves az esely a komoly kapcsolatra...
2011. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Épp ez a gond, én megnem akarok olyan lányt aki cigin meg pián él...
2011. aug. 2. 23:19
 19/19 Nemo15 válasza:
Hat en sem...annyi szent...
2011. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!