Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! A tanárommal egymásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A tanárommal egymásba szerettünk. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
1 éve nagyon szimpatizálunk, én 18/L, ő 32/F. Már nagyon kivételezik velem, már egy diákot meg egy tanárt is felpofozott miattam. Mindenkit elküld aki körülöttem van, mindenkire féltékeny, senkit nem enged a közelembe, és már annyira eldurvult a helyzet, hogy volt amikor az osztály előtt csinált jelenetet. Nos én is nagyon beleszerettem és mondtam is neki, hogy ne csináljon ilyeneket, már a tanári kart is összehívták ez miatt, és most ugy döntöttek, hogy nem rugják ki, de nem akarok még egy ilyen jelenetet... Mindenen megsértödik. Ha mással lát teljesen kiakad.. Nos én vele akarok lenni, de sajnos ez igy nem megy... mert az a tipikus: " rám sok pasi hajt, ő meg senkinek se kell, és ha összejönnénk ugyis elhagynám egy fiatalabbért. " Most mitévő legyek?? Szeretem őőt! De ez így akkor sem mehet tovább. Előre is köszönöm a nem lenéző, és nem rosszul ítélkező válaszokat !!
2011. júl. 31. 04:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sztem kamukérdés


de ha nem, akkor bírjátok ki kicsit még

ha 18 vagy akkor ha jól sejtem nemsokára középsuliban végzel..

aztán azt csináltok szabadon, amit akartok

2011. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Majdcsak az apád lehetne, azért 14 év korkülönbség kicsit sok. Való igaz, hogy később egy fiatalabbért el találod hagyni. Az ilyen bonyolult kapcsolatból a legokosabb minél hamarabb kimászni, mert később, amikor már ezer szállal kötődtök egymáshoz, már nagyon nehéz lesz. Szerintem ott kéne hagynod azt az iskolát, és másikba átiratkozni, de úgy, hogy ő ne tudjon róla. Ha pedig ennyire féltékeny, akkor még inkább indokolt otthagyni. Nagyon sok embernél a féltékenység nemvárt reakciókat válthat ki. Az elválás eleinte kicsit fáj, de később rájössz majd, hogy jól választottál. A döntés a te kezedben van, én nem akarlak befolyásolni, csak jótanácsként írtam, amit írtam. Említsd meg a szüleidnek is ezt az egész helyzetet, amibe kerültél. A szülők mindig a legjobbat akarják a gyereküknek.
2011. júl. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fail.
2011. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát emiatt lazán kirúgnák a tanárt, talán még téged is, ami nagyon gáz lenne így közel az érettségihez. De, ha ilyen féltékeny, az akkor sem fog változni, ha összejöttök, sőt! Plusz, h szerethetsz olyan valakit, aki pofozkodik, mi a garancia, h téged nem üt majd meg, ha féltékeny lesz. Azt mondom kérd át magad egy másik tanárhoz, h ne legyél ott az óráin.
2011. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

KAmu.


"...már egy diákot meg egy tanárt is felpofozott miattam."


Egy ilyen húzásért már régi kib.szták volna a halál f.szára.

2011. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!