Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüzesség elvesztése után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése után megváltozik valami a nőben?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol, ha egy lány lefekszik egy fiúval, vagyis elveszíti a szüzességét, onnantól kezdve a hormonjai kicsit megváltoznak és más kémiája lesz. Vagy valami ilyesmi. Pontosan nem tudom. De érdekelne tényleg így van ez?

Esetleg lányok, kik már túl vagytok az elsőn ti éreztetek magatokon változást?

Minden választ előre is köszönök :)

L/19


2011. júl. 31. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
én semmit nem éreztem.
2011. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az osztálytársaimon vettem ezt észre.

Nem csak lányokon hanem fiúkon is,a természetük a viselkedésük az egész rezgésszinttartományuk és 1szerűen maga a létük is.

Tehát igen megváltozik 1 ember ha elveszíti a szüzességét szellemileg,fizikailag,kémiailag stb,stb...

19F

2011. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is megváltozik az ember ha elveszti. Nem tudnám pontosan leírni miben csak más lesz minden.
2011. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szellemileg megváltozhat, biológiailag, kémiailag nem fog.
2011. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!