Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért így kell mérni a pénisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így kell mérni a pénisz hosszát?

Figyelt kérdés

[link]


Miért nem az alsó tövétől?


2011. aug. 1. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
azért,hogy nehogy felcsússzon a seggedbe a vonalzó
2011. aug. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Mert akkor gondolom mindenki kicsit hátrébb tolná a mérőszalagot, a herezacskójára, hogy egy pár centivel nagyobbnak mérje a péniszét.

A péniszed felső töve egy stabil pont, az alsó tövét nem tudod pontosan meghatározni, hogy hol megy át a herezacskóba. Így egyértelműbb a mérés.

2011. aug. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Hajjaj [link] :D
2011. aug. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Don Garcia:


Mondjuk abban igaza van az írásnak, hogy 4 centi még lankadt állapotban is nevetségesen kicsinek tűnik. Továbbá hiába feltételezzük, hogy vérpénisz, azért a háromszorosánál nagyobbra az sem szokott megnőni. És még 12 centivel is bőven átlag alatti méretű lenne. Hmm...

2011. aug. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De hát ha onnan mérem ahol még kemény az még a hossza! Nem?
2011. aug. 1. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
De a hasadnál további részt nem tudod a csajba tolni te állat! :D
2011. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is a lényeg mit tolsz a csajba... Mindenki tudja hogy 10 cm felett csak látvány a dolog, és látvány szempontjából az alsó rész is számít! Tehát az attól még akkora...
2011. aug. 2. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 13 :D

13/f

akkor most hatvan éves koromra 60 centi lesz? mert akkor veszek viagrát xd

2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
4/8-as! Már nem azért, de ez nem teljesen igaz! Nekem volt olyan párom, akinek 16 centiméteres volt a pénisze. Nyugalmi állapotban kevesebb, mint a fele... és az is előfordult, hogy miniatűr volt... Azon én is meglepődtem. Szóval nem a háromszorosára nőhet.. Mert ezt a saját szememmel láttam, hgoy pár centisből lett egy 16-os :)
2014. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!