Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kéne elkezdenem szőrtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kéne elkezdenem szőrteleníteni magam az intim testrészeimen?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól kell szőrtelenítenem magam? 15/L
2011. aug. 1. 18:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
és amikor először gyantáztattál nem fájt? vagyis na mennyire fájt??
2011. aug. 1. 18:42
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz... vagyis tűrhető volt. Ha kozmetikus csinálja, aki nem béna, akkor észre se veszed és kész is van...
2011. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Huh remek de amúgy úgy hallottam hogy ha valaki rendszeresen gyantáztatja magát egy adott testrészén akkor ott egy idő után nem nő szőr...ez igaz vagy csak kamu?
2011. aug. 1. 18:48
 14/21 anonim ***** válasza:

de,ha valaki legyantáztatja magát,az visszanő?xDDD

én ugy tudtam ,h pár alkalom,és utána,már nem nő.

2011. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Már éppen ideje elkezdeni!!!
2011. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 SwedishTime ***** válasza:
Lehetőleg minél hamarabb, pl miután megszületsz, mert ha nagyra nő a sörte akkor beleköltözik a pinakobold. lsd vaddisznók.
2011. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha nincs pasid vagy még nem jutottatok el a pucérkodásig akkor ne borotváld hanem vágd ollóval. Majd ha akcióztok akkor kapd elő a beretvát...
2011. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
tegnaptól
2011. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
amikor úgy érzed. Nem minden nő szedi le. Én borotválom tök csupaszra kb. 10 éve és nem sűrűbb.
2011. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

szerintem attól kezdve, hogy élsz vmiféle szexuális életet. Én pl csak azóta, mióta fiút engedek arrafelé mászkálni...

17L

2011. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!