Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek? Bőv....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Férjhez mentem és a párom nevét vettem fel.Mikor apu a nyaralás alatt engem még a ...családhoz sorolt,aminek születtem persze nem tudatosan a párom megjegyezte hogy én már nem ...vagyok.Apu csak annyit mondott én kérek elnézést.Kérdés:Most akkor én már ebből a szempontból nem is vagyok már a család része?Olyan hülyén jött ki.
2011. aug. 1. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj:) De az vagy! Tényleg csak hülyén jött ki:)
2011. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehéz lett volna példát írni? ... nagyon zavaró
2011. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem vagy a család része...Attól még,hogy férjhez mentél,akkor is ahhoz a családhoz tartozol,ahova születtél.
2011. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a névfelvétel eléggé idegesítő, nem lehet megkülönböztetni a testvéreket a házastársaktól. Egy ingatlanperben a bírói ítéletben például a testvéremet nem nevén említették, hanem, hogy a házastársam...

Nem tartom szerencsésnek.

A kérdésre válaszolva természetesen továbbra is a régi családodhoz is tartozol, ahogy már a férjed is, és Te is az ő családjához tartozol már. A férj és a feleség egy család(a gyerekekkel együtt, amely tagjai az apa és anya családjának is a részei.

2011. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ha férjhez is mentél, akkor is a szüleid családjához tartozol, bármi történik is. Viszont már Neked is lesz saját családod, ha majd gyereked lesz. Addig csak házaspár vagytok.
2011. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!