Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz lányok, ti féltek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, ti féltek az első szextől? Szerintetek fájni fog? 15/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem félek tőle. Nem azért vagyok még szűz, mert parázok tőle vagy vmi, de nem egyéjszakás kalandban akarom elveszíteni, járni meg nem akarok senkivel mert szeretem a szabad életet, bulizást. Viszont már vagy 10 éves korom óta naponta maszturbálok, így nem nagy meglepetés a szex téma. 18/L
2011. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Annyira fog neked fájni hogy opera énekesként fogsz sikitani amitől betörnek az ablakok és odamegy egy pedomaci falka és lesz ne mulass!!!:D
2011. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és az igaz, hogy a tul sok masztitol gyorsabban növekszik az ember szőre a labán, a honalján, ott középen stb...?
2011. aug. 2. 00:19
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Én veled egykorú vagyok... elég sok mindenen vagyok már túl... de egy kicsit én is félek tőle :)

Ez természetes h szorong az ember...

Amúgy pedig ne a fájdalomtól félj hanem attól h hogyan fogsz majd teljesíteni... Mert ha jó lesz a partnered és figyelni fog rád akkor hidd el alig fog fájni és tudod majd élvezni, szóval nem ajánlatos az első pasival egy éjszakára összefeküdni :)

2011. aug. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

attól függ:

- lánnyal -> az első sose fáj, és a többi sem

- fiúval -> az se, mert szopatni fog elsőre


:D problem?

2011. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem igaz, h kérdező, amit írtál:) Nem is tudom, h honnan vettél ilyen h.lyeséget:P
2011. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én félek egy kicsit.Mi lesz ha közben beégek,vagy nem leszek elég jó a barátomnak.Stb. Bár engem nagyon érdekel ez a téma mert ráérek.16/L
2011. aug. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötekedni, DE.

Ha már ilyen ostobaságokat írsz le hogy a maszturbálástól szőrösödni fogsz, és amilyen naív vagy, el is hiszed, akkor neked nem kéne 15 évesen szexelned még. Mivan ha véletlen a péniszt egy virslinek látod és beleharapsz?Inkább menj vissza babázni.Nem kell elsietni azért mert a barátaid már túl vannak rajta. Hidd el , így is sok hülye van.Nem kell még egyel több : ) és ezt mondom minden mai 15 év körüli naív kislánynak, akik testileg és agyilag is éretlenek a testi gyönyörhöz.Hogy ne siessék el.Nemlesznek több értékkel felszerelve,ellenkezőleg. 19/L

2011. aug. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem féltem pedig barátomnak elég nagy..No para, legyen hosszú előjáték, legyél elég nedves, és ne feszengj, a barátod azt szeretné hogy neked jólegyen :)

Hajrá

2011. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 19 éves lánynak...15évesen azért már nem babázni szoktak, tény hogy elég hamar kezdi, deha nem bánja meg, akkor egészségére...Akkormeg pláne, ha még sokáig együttlesznek :)
2011. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!