Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők keresettebbek?

Figyelt kérdés

Nagyobb igény van nőkre mint férfiakra, így sokkal több szingli pasi van.

Bármelyik társkeresőre felmegyek jóval több férfi van regisztrálva mint nő, pedig elvileg több nő van a fiatal korosztályban is.


2011. aug. 2. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sok a töketlen
2011. aug. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Alapból több a férfi mint a nő a világon ha jól tudom.
2011. aug. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
pont nőből van több... *facepalm*
2011. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Magyarországon nőkből van több, utánanéztem közben, 1000 férfira jut 1164 nő minden korosztályban.

Ezért nem értem mi lehet az oka, hogy a nők keresettebbek, vagy csak társkeresőkön?A férfiaknak kéne keresettebbnek lenniük.

2011. aug. 2. 08:21
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. A férfi keresi és hódítja meg a nőket. Neki kell elnyerni a nők kegyeit és nem fordítva.

Egy nőnek nem kell keresgélni, keresik őt a pasik.

2011. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Istenem ha olyan messze laknál mind amilyen h.lye vagy sose érnél haza. Egyáltalán nem így nem és értem ezt a sok hülyeségedet honnan veszed a fiatal korosztályban sokkal tobb a férfi.
2011. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor kimondhatjuk hogy a férfiaknak nehezebb és sokkal többet kell dolgozni egy kapcsolatért.
2011. aug. 2. 09:30
 8/13 anonim ***** válasza:

A férfi = vadász (általában)

A NŐ = vad (általában)


hallottál már olyat, hogy a vad keresi a vadászt? (ritkán)...

2011. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a vadász megöli a vadat a férfi nem öli meg a nőt akkor miről beszélsz?Meg a vadat könnyű leteríteni, a nőt nem, egy vad nem mondja azt hogy bocs de a másik vadász jobban néz ki.
2011. aug. 2. 10:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet még nem tűnt fel, de bármennyire is ez ellen mennek most az emberek, a női és férfi nem nem ugyan olyan. Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai.

Igen, egy férfinek általában sokkal többet kell dolgozni egy kapcsolatért.

2011. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!