Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek volt már spricce...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek volt már spriccelős orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Milyen érzés? Spriccel vagy folyik? Légyszi irjátok le hogy hány évesen volt először.
2011. aug. 2. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Volt...

12/F

2011. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Spriccelt 18/L és nagyon jó érzés volt :) Ezt át kell élni sajnos ez elmondhatatlan :)
2011. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek rendszeresen van. Van hogy csak simán kifolyik, de van, hogy határozottan kilövell. Attól is függ hogy milyen ingerlésre következik be.
2011. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még soha nem láttam ilyent! Valaki nem küldene képet róla?
2011. aug. 2. 10:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt, anélkül is elég kellemeseket élvezek. ;)
2011. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Képet róla:D
2011. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, de nekem csak fiúm tudja elérni..Szabályosan ráfolyok a kezére, van olyan hogy felmegy szegénynek az egész felkarján akkorát spriccel...Én mindig bocsizok meg kérdezgetem hogy baj e ő meg csak nevet és mondja hogy inkább teccikneki hogy ilyet tud elérni :D

Amúgy marha jó érzés, mintha az egész testemből a forróság átterjedne oda és kilő :D (nem nem bepisilek mivel nem onnan jön)

15/L (ezért most nagyon leszek szavazva, de egyrészt úgysem ismertek és nemtudjátok hogy nem az a partyp csa tinirib nc vagyok, másrészt aztsem hogy elég komoly a kapcsolatunk, igen van 15éves aki képes ilyet mondani)

2011. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsónak

"nem nem bepisilek mivel nem onnan jön"

De, onnan jön! :) Vagy ha neked nem onnan jön akkor az nem az...

2011. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!