Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rendszeres maszturbáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendszeres maszturbáció csökkenti a pattanások kialakulását?

Figyelt kérdés
A rendszeres nálam azt jelenti h naponta minimun 10-15 perc.
2011. aug. 2. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát...elvileg igen.

De akkor elkellene menned 1-2 perc alatt, hogy a rossz(zsír) ionok eltünek(kiégjenek) az arcodrol vagy a testedről.

2011. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért csökkentené, a pattanások egy idő múlva úgy is eltűnnek és nem is lesz több. Fürödni kell rendesen az segít a pattanásokon!
2011. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük egymáshoz! Inkább tisztítsd rendszeresen, a legjobb tapasztalatom szerint a Dove szappan, a többi szer semmit sem ér!
2011. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csökkenti, tisztálkodni kell!

A bőr zsírosodása és így a pattanások is majd elmúlnak idővel, mikor kinősz abból a korból.

2011. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom mi az igazság, de mi is evvel szivattuk egymást a középsuliba. Ami viszont nekem segített, az a kékszesz. Valahányszor borotválkoztam vagy kinyomtam egyet, egyből bekentem az arcom. Így nem tud terjedni oly könnyen.
2011. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igen is csökkenti valamennyire akárki akármit mond!Én tapasztaltam magamon!

Persze tisztittani is kell rendesen az arcodat!

2011. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SwedishTime ***** válasza:
100%
A puncilétől és a spermától természetesen üde és friss lesz a bőr, így a pattanások ellen is hatásos, ha kenegetjük magunkat:)
2011. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!