Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ciki? Az igazat mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki? Az igazat mondjam vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés

22 évesen veszítettem el a szüzességem. addig kaptam már visszautasítást lányoktól azért mert szűz vagyok... ezért cikinek érzem hogy ilyen későn veszítettem el. ha összejövök egy lánnyal és szóba kerül, vonjak le a valós korból 4-5 évet?

én erre gondoltam. akkor talán nem néznek le emiatt.


22F


2011. aug. 3. 10:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Jáááj de bolondok vagytok ti férfiak :)

Én férjem most 30 éves, én 24. Én 17 évesen veszítettem el, ő pedig 21. nem hogy ciki, de örülök is neki, és ő sem szégyellte egy percig sem.

Ne legyél már ilyen kis majom, hogy mások véleménye miatt ne add önmagad!!! ez a ciki!!!!

és tul képpen ki elől akarod elhallgatni, aki tényleg szeret biztos örül majd neki, legalábbis nem tartja cikinek, aki meg nem,, annak nem tök mindegy?? méltóság is van ám a világon :)

2011. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
42%
Tedd azt,fiam.:D22/F
2011. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan veszítetted el. Ha párkapcsolatban, akkor normális lányt nem zavar, hogy későn. Ha viszont egyéjszakásban, ne adj isten prostinál, akkor érdemes ezeket letagadni. Nem az a lényeg, hogy milyen későn, hanem hogy hogyan. Szüzen sem azért kaptál elutasítást, mert szűz voltál, hanem mert a normális lányokban benne van a félelem, hogy akkor kitör rajtad a "nem éltem ki magam" pánik, vagy ellenkezőleg, nagyon ragaszkodó leszel.
2011. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

10:49: a méltóságom tele van tűsarkú nyomokkal. a lányok ugyanis már végigtiportak rajta :)

és nem, nem azért mert plázacicákkal kezdtem. sosem kezdtem plázacicákkal, mindezt átlagos korombéli lányok csinálták.


nem csoda hogy ennyire szégyelltem a szüzességet, most meg azt hogy ilyen későn kezdtem el...

2011. aug. 3. 10:53
 5/35 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rájuuuuuk :) :) :) :) :)

Hááát nőőőbőőől vagyoook!!!! nem is kicsit!!!

Légy büszke rá, és reklámozd!!!És te hozd fel először a kérdést, hogy én 22 évesen veszítettem el és TEE?? legyne neki ciki, hogy 15 évesen :)

2011. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

10:52: afféle többéjszakás kaland volt/van ugyanazzal a nővel :) de párkapcsolatnak mégsem nevezném. bonyolult.


különben nem hinném hogy amiatt kaptam azokat, mert féltek hogy majd kiélem magam. egyszerűen lenéztek mert szűz voltam (már amikor kiderült, és némelyiknél elég hamar kiderült, mert volt olyan randim ahol rögtön kérdezett az előző kapcsolatokról, én meg mondtam hogy még nem volt barátnőm, erre ő megkérdezte hogy szűz vagyok-e és elmondtam az igazat. nem szeretek hazudozni.)

2011. aug. 3. 10:56
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Tördeld le az összes cipősarkot!!!!!! nemáár, hogy ilyen 1000 ftos kínai cipők miatt érezd veszve a méltóságod :)
2011. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
kat! :)
2011. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejössz egy normális lánnyal,azt szűri le a 22-ből hogy megbízható vagy,monogám,és nem hajkurászod a nőket.
2011. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

10:54: a mai fiatalok körében a bliccelés, a füvezés, ne adj Isten a drogozás is divat.

pl. a Sziget fesztiválon próbálj meg beégetni pár 18 alatti tinit, hogy te nem részegedtél így le tiniként :) kíváncsi vagyok hogy szégyellni fogják-e magukat ;)

2011. aug. 3. 10:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!