Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha azt álmodtam h csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha azt álmodtam h csókolózok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Még csak 13 éves vagyok, nincs barátom se, még sosem volt ( nem vagyok elkésve...:D) de múlt éjjel azt álmodtam hogy megcsókolt egy srác. Ez jelenthet valamit? Teljesen átéltem, emlékszem minden mozzanatra... szerintetek meggyegyzhet az IGAZI csókkal az amit megálmodtam.. ez beteges 13 évesen?? Segítsággg......
2011. aug. 3. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
nem beteges és megegyezhet igen...
2011. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mimano ***** válasza:
Ne aggódj, természetes! Viszont nem hiszem, hogy olyan volt, mint az igazi lesz :)
2011. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már most fantáziálsz ajjaj :D
2011. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Semmi gond csak már nagyon várod h megtörténjen (szerintem) De nyugi majdcsak összejön...
2011. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pasizós típus.. sosem volt még pasim, és nem is nagyon szeretnék (de ha véletlen összejönne, lehet nem ellenkeznék..) nem is szoktam nagyon erre gondolni.. de ez az álmom valahogy meglepett.......
2011. aug. 3. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:

13 évesen ne is legyen....

inkább menj biciklizni...:)

2011. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hú, de ciki, uram-atyám!!! Hogy álmodhatsz ilyet? Szégyeld össze meg vissza magad hogy ilyet mertél álmodni!

Már minden ciki???? Gondold már át a kérdést, mielőtt felteszed légyszives, mert ez egy orbitális hülyeség. Másrészt meg az álmaidat nem nagyon tudod befolyásolni. Nem jelent semmit, max azt, hogy már szeretnéd. Az igazi csókkal pedig lehet hogy megegyezik, benne van a pakliban, de ne éld bele magad.

2011. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

én múltkor azt álmodtam, hogy szexelek.. : DD ez csak álom!

18L

2011. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

22:19 (utolsó)


Bizonyos álmokat könnyen meg lehet valósítani. :)


18/f

2011. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

haha : )) vicces vagy :P

18L (22:19)

2011. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!