Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bókokat mondjak a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bókokat mondjak a lánynak?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk jó viszonyban és gondoltam mondok neki bókokat és hátha változik legalább egy kicsit is a véleménye rólam.
2011. aug. 3. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
De jó az illatod. Fingtál?
2011. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
ha rád gondolok, mindig eszembe jutsz
2011. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
olyan csillogó a szemed ,hogy csak hegesztőmaszkkal lehet belenézni
2011. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieknek. pontozok fel midenkit de ne legyen bántó mert az csak rontana a helyzeten..
2011. aug. 3. 21:00
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Te vagy ilyen büdös vagy csak a szél lengeti a pofád?
2011. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne bókkal kezd. :) Próbálj vele beszédbe elegyedni egyszerűbb témákkal. Biztosan van olyan szituáció, amikor meg tudnád szólítani. :) És amikor már beszélgettetek (nagyon sokat), akkor bókolj. ;) Mondjuk kezdheted azzal, amikor épp valami jó ruha van rajta, hogy "Hú, de csinos vagy!" (és mosolyogj, látnia kell, hogy igazán megcsodálod a testét!!!). Tehát ilyen apró dolgokkal, de mindenképpen "finom" szavakat használj, ne a "sunáznám" szöveget. :D Továbbá, amikor már közelebb kerültetek egymáshoz, akkor dicsérheted a száját, hogy - mondjuk - mennyire kívánatos. Ha meg akarod hódítani, akkor mindenképpen vedd elő a férfias, de egyben romantikus énedet. Hidd el, nem hülyeség, mert én egy hasonlót élek át. (23/L) Egy 35 éves férfi így csapja a szelet, és komolyan mondom, élek-halok érte. :)
2011. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Dícsérd meg a ruháját, a haját, szemét, mosolyát;tehát bármit, aminek tudod, hogy örülne.


A belső tulajdonságairól is mondhatsz egy két kedves szót: ha szórakoztató, vicces lány, akkor jegyezd meg, hogy mennyire szórakoztató a társaságában lenni;gondold át, hogy milyen pozitív belső tulajdonságai vannak és ezeket felhasználva bókolj neki.


Remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hú utolsó kettőnek nagyon köszi :) nagyon sokat segítettetek . csak az a baj hogy nem is akar találkozni velem és facebookon beszéltünk amikor még jóban voltunk. írok rá de nem válaszol mert nem akar velem beszélni. mert nagyon elrontottam :(
2011. aug. 3. 21:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ez a helyzet, akkor sajnos nehezebb a dolog, mint gondoltam. :( Próbálkozz, de ne légy rámenős!!! Csak lassan, fokozatosan... és... ha te voltál a hibás, akkor kérj bocsánatot. Hidd el, nem nagy dolog, de minden bizonnyal értékelni fogja... keresd fel személyesen, mondd neki, hogy hadd beszéljetek már kicsit, és mondd, mennyire sajnálod az egészet (nem tudom, mit tettél). Hátha megenyhül kicsit. :)
2011. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

21:04-es vagyok


Akkor nincs más választásod, meg kell várnod, hogy élőben találkozzatok valamikor.

Esetleg hívd félre kedvesen és magyarázd el neki, hogy miért voltál vele olyan és nagyon sajnálod. Mond el neki, hogy nagyon kedveled, egy kedves, okos lánynak tartod és sajnálnád ha a barátságotok a Te hülyeséged (bocs) miatt véget érne, mert nagyon kedveled. Ha megenyhül a szíve, akkor később jöhetnek a bókok.


Sok szerencsét! :)

2011. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!