Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pénzért árulom a testem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pénzért árulom a testem az ciki?

Figyelt kérdés
Dolgozó gyönyörű nő vagyok, viszont a keresetem nem elég arra hogy a lakást fenntartsam, eladni nem tudom, és hamarosan elveszik a fejem fölül ha nem szerzek gyorsan pénzt valahonnan. HItelt nem tudok felvenni,és a munkám mellett alig egy-két óra szabadidőm van, ezért gondoltam hogy talán árubabocsájtom a testem,(én nagyon szépnek tartom magam, nem tudom hogy válogatni lehet-e) de fogalmam sincs hogy milyen árak vannak, mennyit illik elkérni, és ilyenkor mindent be kell-e vállalni, és azt sem tudom hogy nekem kell-e feltétlenül e helyet biztosítanom. Ezen kívül ha lenne más lehetőségem azt csinálnám, (otthoni munka stb..)Ö de vagy átcseszték a fejem, vagy olyan munkát akartak ajánlani amit nem bírtam volna fizikailag, tehát naponta 3 óra alvással. Remélem kapok normális választ a kérdéseimre, egyszerűen nem tudom mit csináljak, a válság minket nagyon érintett és szeretnék valahogy kikeveredni belőle, mindenféle hivatalos úton megpróbáltam segélyt támogatást igényelni, de az összeset amit létezik már megpróbltam, vagy nem adják meg, vagy ha megadják is, annyira kevés. Csak csúszok és csúszok a számlákkal. A válaszokat előre is köszönöm!
2009. ápr. 9. 11:51
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
80%
szia szerintem nem ciki szertnél fent maradni a világ tengerébe nem tudom ide lehet e beirni oldal cimet de ott tudnak nekked tanácsót adni mert , ismerek onét lányókat akik igy tartják el magukat és ugyan olyan normális embberek mint bárki más , az oldal neve [link] ot van olyan hogy türelmi negyed oda regisztráljbe és az ottani lányoktól fiúktól érdklödhecc
2009. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Meglepően sok válasz érkezett, amit nagyon szépen köszönök! Én is úgy gondolom, hogy egy intelligens és kedves úriember sok pénzzel segíthetne a gondjaimon. Igazság szerint már találtam egyet, aki rááadásul még tetszik is. Voltunk vacsorázni, de még nem történt semmi viszont nagyon jól éreztem magam vele, mert értelmes és eddig úgy tűnik hogy nagyon sok mindenben egyetértünk. Így feleannyira sem érzem "gáznak" a dolgot, mert végül is kellemest a hasznossal... Csak olyan kellemetlen lesz felhozni az anyagi részét... :S
2009. ápr. 13. 09:34
 23/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Végül is hogy döntöttél?

Sikerült találnod valamit?

2009. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
59%
hát hogy ciki e? férfiak mindig lesznek és prostikra is mindig szükség lesz egy férfiak sose fognak cikinek tartani max a nők mert irígyek a szép nőkre de semmiképpen ne csinálj hülyeséget vannak luxus lányok és azok sokat keresnek:) és nem mennek el akárkivel O.o
2009. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Szia!


Nem igazán vagyok jártas a témában, csak női magazinok és pár újságcikk alapján tudok neked tanácsot adni ilyen témában. Ha tényleg nagyon szép nő vagy, jó alakkal és kellemes megjelenéssel, akkor elmehetnél "kísérőnek". Tudod, ez olyan, hogy vannak ilyen hírdetések újságokban, interneten stb. ahol szép lányokat keresnek nem kevés pénzért kísérőnek egy-egy gazdag üzletember mellé egy vagy két éjszakára, de van az, amikor tényleg csak egy megjelenés erejéig, egy estét mellette kell állnod szép ruhában és mosolyogva, meg sem kell szólalnod és az est végén megkapod a pénzt. De általában nem csak ezt szokták kérni, ha már "megrendeltek", hanem szívesen eltöltenek a szép lányokkal egy éjszakát, amiért persze sokkal többet kapsz, mint a szép mosolyodért. Tettem egy próbát neked, és beírtam az egyik internetes keresőbe, hogy hostess üzletemberek mellé, és nézd, az első találat: [link]

Remélem tudtam segíteni és megoldódik a helyzeted... ;)

2009. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!