Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm bátyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm bátyja belémzúgott, mittegyek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmnek a bátyja teljesen belémzúgott. 1 éve vagyunk barátok. már volt olyan hogy legjobb haverjval összeakavrt hozni és mondjuk mikor puszit adtam neki ökölbe szorította a kezét és harapta a szájaszélét, eddig beszélgettünk facebookon is meg ugye eddig kérdezgetett ilyeneket hogy szeretsz még meg ilyesmiket azt

hittem poénkodik. volt mikor csak úgy puszilgatott mikor barátnőm nem volt ott. gondoltam ezt is poénnak szánta ? Most küldött egy üzenetet hogy rég elakarta már mondani meg hogy senki nem tud engem úgy igazán szeretni meg hogy szívből szeret stb. de ezt most halál komolyan írta meg hogy ne mondjam el barátnőmnek. Segítsetek hogy utasítsam vissza? mert barátomnak meg szeretném tartani.


2011. aug. 5. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem létesíts kapcsolatot vele, mert nagy szerelem lesz!
2011. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De egy suttyó f.sz az a gyerek -.-'


Nem tudom, hogy tudja ilyen helyzetbe hozni a hugát. Én megígértem hugomnak, hogy sose mászok rá egy barátnőjére sem, mert rohadt kellemetlen lenne neki, és ehhez is tartom magam. Pedig elég nagy a kísértés :)


Koptasd le a francba szerintem, aki ennyire unintelligens, nem törődik másokkal, azt inkább békén kell hagyni.

2011. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én csak barátom ként tudok ránézni! :/
2011. aug. 5. 12:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekik is ez az elvük.Szóval nem értem. Aztmondta XY(barátnőmbátyja), hogy ő próbál távolságot tartani de nem megy. és azért ciki ez nekem mert már látott fürdőruhában bugyiban stb. ő azt mondta nem az alakomra megy na persze az se árt meg ilyenek. de amúgy nagyon rendes jófej és aranyos. de nemtudom hogy mondjam meg neki hogy nem szeretem. hogy mondjam meg neki hogy csak barátom ként szeretem?
2011. aug. 5. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát így, a szemébe: "Nem szeretlek, és maximum csak barátok lehetünk."

Ezt nem kell túlfilózni. Látatlanban megmondom neked, hogy amikor meglátott bikiniben és bugyiban...gondolom jó alakod van, vagy legalábbis jól nézel ki...egyszerűen rád izgult. Hidd el, a farkával gondolkozik, ha nem így lenne, nem küldött volna sms-t, hanem kivár, legalább hónapokig puhatolózik. Mert ha tényleg szerelmes beléd, akkor tud várni. Ilyen egyszerű.

2011. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!