Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek tetszik Justin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek tetszik Justin Bieber, Márton Máté (MM) esetleg Algersuari?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
neked
2011. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mi vasalt hajú bu.ikkal nem foglalkozunk
2011. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
SP-nek
2011. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
mint a tengerpart..de legalább az egyik tud autót vezetni.
2011. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok.... -.- én nem b*zi!!! Szóval nekem nem tetszenek.. de mostanában minden ismerősömtől csak azt hallom h Biber milyen cuki, meg h MM milyen helyes... , úgy elmennének Algersuarivel egy körre (innen jut eszembe Justin Bieber is tud vezetni, meg Algersuari is (hozzáteszem F1-es pilóta) szóval MINDEN CSAJ A VASALTHAJÚAKRA BUKIK?
2011. aug. 5. 13:53
 6/16 anonim ***** válasza:
justinnal dugnék.:D
2011. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
utolsó SP volt
2011. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 dtigenerator ***** válasza:
Nehogy azt hidd, csak azért velük hozakodnak elő, mert médiaszemélyiségek. Van Justin Biebernél meg MM-nél sokkal jobb külsejű hímnemű az utcán, csak azokkal nem tudnak előhozakodni, mert nem ismerik őket. Van két népszerű példa, és akkor mindenki hozzájuk igazodjon? Ugyan már. Majd ha csajt keresel az kedveljen téged azért amilyen vagy, ne azért amilyennek mutatnád magad.
2011. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem sp vagyok.:DDD
2011. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Szóval nekem nem tetszenek.. de mostanában minden ismerősömtől csak azt hallom h Biber milyen cuki, meg h MM milyen helyes"


A tiniqrvák számára mindenki "cuki" és "helyes" akinek pénze van megpersze a tévében mutogatják. hamn a valóságban ha nem sztárolnák őket a tévések szerintem a normális tinédzser URAK már rég szétrúgták volna őket. de nem :(

2011. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!