Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életkor vagy kinézet a fontosabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életkor vagy kinézet a fontosabb?

Figyelt kérdés

Az illető életkora fontosabb vagy hogy mennyi idősnek néz ki?

Melyiknek lenne ezek közül esélyesebb, ha Te pl. egy 20 éves lány lennél:

1 - srác 23, de olyan 18nak néz ki

2 - az előző fordítottja: 18 éves, de 23nak néz ki


Melyik a jobb variáció szerinted? (Ha csak ez a kettő van)


2011. aug. 5. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, itt azért nincs olyan nagy korkülönbség :) Szóval bármelyik elfogadható. De ha már csak ennél a két variációnál maradunk, akkor az a fontos, hogy Te, mint csaj, mennyinek nézel ki?
2011. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lány vagyok, de szerintem ez nem is lényeges, nem konkrét esetről van szó ugyanis. Csak érdekel, hogy ha valaki fiatalabbnak néz ki, mint amennyi akkor a kinézete alapján vagy a kora alapján 'ítélkeznek'.
2011. aug. 5. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se, hanem h lelkileg mennyire érett. (Tom h 2 lehetőség volt, bocsi :D)
2011. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nincsen sok különbség, de én személy szerint azt választanám, aki többnek néz ki. :)


De minden helyzet más, tehát igazából ez sem 100%. :)

2011. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki,ha egy srác 5 évvel idősebbnek nézne ki a koránál,sokkal jobb,ha fiatalabbnak néz ki.Főleg akkor lesz fontos,ha már túl lesz a huszas évein.Azért nem mindegy,hogy 30 évesen csak 25-nek néz ki valaki,vagy 35-nek .
2011. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!