Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénteken az apám benyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken az apám benyitott miközben miközben maszturbáltam. Ezzel nincs is semmi baj. Csak hogy a haverom verte nekem, mert én vagyok képes rá. Ti hogy magyaráznátok meg?

Figyelt kérdés

Full heteroszexuális vagyok!

16/F


2011. aug. 6. 10:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

apa mikor a múltkor mondtam hogy bulizni megyek...hát nem bulizni voltam...hanem a bu.zi parádén ráztam magam

...igen apa bu.zi vagyok.

2011. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nem vagy képes rá..?
2011. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Aut írta hogy képes rá!
2011. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
akkor meg tök értelmetlen az a mondat:D
2011. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 PerverzcsajXD ***** válasza:
100%
Írj önéletrajzi könyvet---->Írd bele ezt---->Add oda apádnak.
2011. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Fújj,hogy engedhetted,hogy a haverod verje?Akkor az már nem maszti volt,ha nem magadnak csináltad,hanem a spanod elégitett ki.Valószinüsítem nem vagy full hetero ahogy Te irtad,mert egy full hetero pasi nem is merevedett volna meg,egy srác kezének.De szerintem,ha apud kérdezi akkor mondd meg neki,hogy te miért nem voltál rá képes.
2011. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok képes, mert tiltja a vallásom.
2011. aug. 6. 10:53
 8/27 anonim ***** válasza:
Kamu
2011. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
és a buzulást nem tiltja?:D dehogynem. ha azt tiltja, hogy magadnak verd ki, akkor nem azt tiltja, hogy TE MAGADNAK, hanem azt, hogy egyáltalán ki legyen verve. főleg pasi által. úgyhogy HÁHÁ megszegted ígyis a vallásod előírásait.
2011. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!