Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen hol tudok megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen hol tudok megismerkedni helyes, aranyos fiúkkal pesten?

Figyelt kérdés
Olyan körben mozgom, hogy egyszerűen nincs lehetőségem ismerkedni. Ha kimozdulok, akkor barátaimmal megyek, és az pont arról szól, hogy együtt legyünk. Ha buliba megyek, akkor nem hiszem, hogy ott találnék magam mellé egy rendes párt. Vmi tanács jól jönne, hogy ti hogyan találtátok meg a szerelmet :)
2011. aug. 6. 13:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond, ne izgulj!:) Rendes srác az:D Legalábbis amennyire itt megismertük:)
2011. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
látom nagyon drukkoltok nekünk :)
2011. aug. 6. 14:19
 23/27 anonim ***** válasza:
Persze, hogy drukkolunk! Én örülnék neki nagyon, ha sikerülne összejönnötök.:) De akkor tényleg fog eggyel jönni nekünk a srác:D:D
2011. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Még szép,hogy drukkolunk :)
2011. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Sok sikert nektek,remélem be fog jönni.
2011. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha nem jön be,itt én is.Na jó,hagyjuk.sok sikert nektek.

16/F

2011. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
*itt vagyok én is
2011. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!