Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éves évfordulóra szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves évfordulóra szerintetek megfelelő ez? Ti örülnétek neki? (A Többi lent)

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy veszek a barátomnak egy aranyos fotóalbumot, és belerakom a rólunk készült képeket, meg azok közül néhányat amiket egymásról csináltunk. 2 éve leszünk együtt, és még soha nem vettem neki ékszert, ezért az jutott eszembe, hogy veszek egy nyakláncot, esetleg valamilyen medált is rá, és beteszem az egyik oldalra úgy, hogy átfűzöm a kép alatt (olyan albumot veszek majd, aminek csak a csücskeit kell becsúsztatni a kis fülekbe).

Lányok, szerintetek milyen ötlet? Fiúk, örülnétek neki? A válaszokat előre is köszönöm!

18/L


2011. aug. 7. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi...ha szeret, akkor egy darab rágónak is örülni fog ;)
2011. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy aranyos ajándék. Az 1. voltam. 17/F
2011. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos, jó ötlet. Biztosan örülni fog neki.
2011. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

aranyos ötletnek találom, de süthetnél neki valamit szerintem. ha nem vagy nagy spíler a konyhában akkor süss muffint vagy ilyesmit. nem lehet elrontani; vagy brownie.

és gratulálok a 2 évhez :)

2011. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én örülnék neki, főleg ha utána egy romantikus estét tölthetnék a párommal :)
2011. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gagyi, giccses szar. A szokásos női baromság, amiről azt hiszed, hogy jó ajándék és örülni fog neki.

ilyen még a plüssállat és a közös fotóval ellátott bögre, póló, párna stb.

Ha ez a legtöbb amit adhatsz, akkor inkább ne adj semmit.

Gondolom ismeri ezeket a képeket, mert ő is ott volt, amikor készültek és látta is már őket párszor, mert mondjuk meg van neki a gépen. Most akkor mi a jó abban, hogy beteszed ezeket egy fotóalbumba?

2011. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket!

És a 14:22-esnek köszönöm a gratulációt. :)

2011. aug. 8. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!