Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leborotváltam most csupaszra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leborotváltam most csupaszra, és tök rosszul érzem magam, mert nekem így nagyon nem tetszik. Szerintetek legalább a barátomnak bejön majd?

Figyelt kérdés

Először nem akartam csupaszra, csak úgy ahogy szoktam, h kicsit hagyok rajta, de aztán végül leszedtem az összes szőrt.Barátom meg kis szőrrel eddig nagyon szerette. És most nekem se tetszik íígy... olyan mintha egy ötéves kislány lennék.:S Pedig 12évvel vagyok idősebb annál.

Tudom, majd visszanő megminden, de addig meg fúúújj. :(


2011. aug. 7. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb gondold át, mit csinálsz...


Amúgy meg, mit ér, ha a barátodnak tetszik, te meg undorodsz így magadtól? :)

2011. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon mindenki azt hiszi, hogy a válaszolók mindent tudnak?


Nem lenne jobb, ha tőle kérdezed meg, és speciel nem engem (meg mást) kényszerítesz ilyen dolgok elképzelésére?

2011. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezek után mindig borotválnod kell mert jobban fog tetszeni a párodnak.
2011. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret ,nem az fogja erdekelni,hogy csupasz vagy e ,vagy csak kicsi a szorod. Amugy az nagyon gyorsan vissza fog noni,foleg ha borotvaltad. Amugy nekem is csupasz,eloszor szokatlan,volt de aztan konnyu volt megszokni es azota is ugy vagyok mindig es a baratomnak is nagyon bejon.:) Nyugi,nalad sem lesz baj,es tenyleg gyorsan visszano;)
2011. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mindig csupasz vagyok, ki se bírnám ha nem lennék az. Már ha egy kis szőr is nekiáll nőni rosszul vagyok magamtól. Ez teljesen egyén függő ki hogyan érzi jól magát, de ha a barátodnak bejött eddig is akkor ne változtass rajt, főleg ha te nem is érzed igy jol magad.
2011. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Linkelj róla képet, megmondjuk szép- e!
2011. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet, és eldöntjük. Láthatatlanba nem tudunk válaszolni :)
2011. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ch utolsó kettő ne az én puncimra legyen már kíváncsi..^^

amugymeg aztmondta a barátom, hogy neki igyis ugyis tetszik,és mindegy neki hogy milyen csak dzsumbuj ne legyen.:)) szóval szerintem majd visszanövesztem kicsit ^^

2011. aug. 8. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!