Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldal tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldal tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak kiv. vagyok h. nincsen-e olyan (társkereső) oldal ahol lehet ismerkedni, dumálgatni emberekkel, de nem feltétlenül a randi és a társkersés a cél. Tudom h ezt minden oldalon meg lehet oldani, hogy pl kiírom h. nekem mi a szándékom, de v.mi olyasmire gondoltam ahol az emberek többsége, nem (csak) komolykapcsolatot, társat keres hanem szórakozás céljából van fent.

Ezt azért kérdezem amúgy, mert én pl (elsősorban) nem társkeresés céljábol regelnék fel egy ilyen helyre, de úgy meg sok értelme nincs, ha látom h. mindenki komoly dolgot akar.

És arra amire éngondolok lehet jó lenne pl a sima chat, de azért nem arra van szükségem h. 15en rámírjanak h. akaroke webcam sexet meg ilyenek.. szóval annál v.mi kevésbé elvetemült :)


Na ha tudtok ilyet légyszi írjátok meg! Köszi szépen :)


2011. aug. 8. 16:38
 1/5 dementordjula válasza:
100%
Ha homilla vagy, akkor mindenképpen itt próbálkozz: [link]
2011. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
www.chat.hu :D
2011. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát direkt írtam h. a sima chat (értettem ez alatt én is a chat.hu-t) nem az igazi, és azt is leírtam h. miért, de azért köszi :D


Az ezt megelőzö kommentelőnek pedig annyi h. nem vagyok homilla :D, de azért ezt is köszi :)

2011. aug. 8. 16:59
 4/5 anonim válasza:

küldj be egy meztelen képet napiszarra.

fákjeh hogy sikered lesz

2011. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gaysex.com
2011. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!