Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes lányok miért kedvelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért kedvelik annyira az orális szexet?

Figyelt kérdés
Szívességből teszik meg a fiúnak, vagy mert ő is szereti? (és valaki miért nem?)
2011. aug. 9. 09:32
 1/3 pusztulatos póniló ***** válasza:

Én csak magamból tudok kiindulni, de főként azért mert jó érezni, látni, hogy mennyire élvezi a párom.

Leegyszerűsítve: élvezem, hogy élvez :D

De az esetek többségében nekem is nagyon jó érzés, izgató...

2011. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ugyanazért, amiért a fiúk szeretnek nyalni ...
2011. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerelem arról szól hogy adunk,kapunk.

Van olyan lány aki szereti,de van olyan aki nem ez ugyanúgy vonatkozik a fiúkra is.Olvastam olyat aki nem szereti,de a másik miatt megteszi.


Egy mély kapcsolatba,ahol tényleg szereti egymást két ember nagy örömöt tud egymásnak okozni.


Nálam az első barátom erőltette,még várni szerettem volna vele.Nem figyelt rám.Nála annyira nem szerettem.


De a mostani barátom megvárta míg én kezdeményezek,nagyra értékeltem a dolgot és Ő nála nagyon szeretem.

2011. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!