Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vki szedett már sildenafil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki szedett már sildenafil teva 50MG tablettát? Milyen hatása volt?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert hnap jön át párom és szeretném kiprobálni. kérlek írjatok véleményeket,tapasztalatokat:)
2011. aug. 9. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a Kamagrát próbáltam, ami 100mg. Mellékhatása nálam enyhe orrdugulás volt, meg másnap enyhe fejfájás. Amúgy előfordulhat még szédülés, neonlátás, hányinger.

Amúgy rettentő tartós az erekció, sokkal nehezebben mentem el, és percek alatt újra harcképes voltam. Asszem 5 kiadós menetet nyomtunk le aznap este. És a cerka még bírta volna. A hatását én kb 24órán kersztül éreztem. Másnap is felállt már egy miniszoknyától is:))

2011. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nekem azt mondta doki h elég ha félbetöröm az 50 MG-ot és az is hatni fog.. bekapjak azért egy 50-est vagy elé szted a 25?:D
2011. aug. 9. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Valóban hatni fog a 25mg-is ha először veszed be, és a mellékhatások is gyengébben jelentkeznek, már ha egyáltalán jelentkeznek. Ha van energiád kisérletezni, akkor felezd le nyugodtan. Én mondjuk tutira mennék az 50-el.
2011. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kiprobáltam 50-et vettem be és 9-14:00-ig szerelmeskedtünk úgy,hoy közte csak egy fürdés volt:) télleg finom volt:P
2011. aug. 15. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Király! Csak ne kattanj rá, mert nélküle soha nem lesz ugyan ilyen. Néha-néha lehet egy ilyen extra napot tartani, de állandóan ne toljad mert a végén cucc nélkül kudarcként fogod majd fel a normális teljesítményedet.
2011. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
60 feletti egészséges emberek nevében beszélek. Feltétlenül kérjük ki az orvosunk véleményét és a törzskönyvezett gyógyszertári készítményt használjuk. Én 100 mg-ossal kezdtem, valóban hatásos ! Persze ebben a korban már őrült extázisokról ne álmodozzunk ! Nem csak élettani, de pszichés hatása is van,sokkal fiatalabbnak érezzük magunkat..Én semmilyen kellemetlen mellékhatást, vagy rosszullétet nem tapasztaltam. Másnap sem.
2013. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én 22 éves vagyok prosztata gyulladás után felírták hogy helyre álljak :D

50 mg elsőre nagyon jó nem bírok elmenni és nagyon kemény minta beton

másodjára már nem olyan jó

100mg egyszerre na az a kemény az tényleg nagyot üt

2013. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
31%
Van egy nagyon jó barátom, és neki sajnos egy autóbaleset miatt rendszeresen szednie kell ezt a készítményt annak érdekében, hogy teljes értékű életet tudjon élni. hát ő adott nekem sajnos csak 1db-ot. :( Na jó! :) Brutális volt. Hozzáteszem én egészséges vagyok. Volt egy csajt akit már nagyon rég szerettem volna megkapni, és most úgy nézett ki a dolog, hogy végre megáll nekem. hatalmasat akartam teljesíteni! Azt akartam, hogy vissza emlegessen, akár hány srác jön még az életében. Végre eljött az a várva várt pillanat. Még sosem féltem annyira mint akkor amikor készültem beszedni azt a bogyót. De megtettem. Moziban voltunk kajáltunk, hazaértünk, és én már alig bírtam magammal. Amikor meglátta azt mondta úristen. Ez az éjszaka volt életem legjobb legemlékezetesebb éjszakája. Ez a lány azóta is gyönyörűen szép. Nem járunk, nincs köztünk normális kapcsolat. Ő modell és járja a világot. De havonta minimum egyszer amikor itthon van eljön hozzám. Ő azt mondja még soha nem volt ilyen jó neki senkivel. Mindig azt mondja, szereti jól kiélni magát, mert utána mindig olyan jól érzi magát addig amíg újra nem hiányzok neki. Soha nem mondtam el neki, hogy minek köszönhetem ezt a teljesítő képességem, de iszonyat jó, hogy azóta még a barátnőitől sem sajnál engem. Én mindenkinek csak ajánlni tudom. De persze ne mindig csak ezzel a készítménnyel zúzzatok. Néha kell egy kis szünet. Hát további sok sikert, és szép életet. hagyjatok magatok után emléket! :)
2013. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki az a modell?
febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!