Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, vélemény? Tegnap az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vélemény? Tegnap az öcsém laptopján böngésztem, és az előzmények között észrevettem csomó ilyen fétis jellegű oldalt.

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen arról szóltak, hogy nők fogják be egymás, illetve férfiak száját. Ez azt jelenti, hogy a tesóm ezt szereti? Hogyan beszéljek vele erről, vagy csináljam neki? Igazából szerintem nem mer erről beszélni, de én mégis kíváncsi vagyok.20/L

Ilyesmiről van szó, a tesóm egyébként 16/F

http://www.youtube.com/watch?v=MTSV5JlauNo


2011. aug. 9. 19:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem akarom se megkötözni, se erotikába hajlóan csinálni...csak kíváncsi lennék a reakciójára, ha befogom a száját
2011. aug. 11. 14:58
 12/12 anonim ***** válasza:

Inkább ne...szerintem nem lenne jó vége. Lehet, hogy meg is ijedne szegény.

Meg érted...ha ilyeneket néz, gondolom tetszik neki és esetleg fel is izgul rá. Ha te csinálnád neki és élvezné, az kicsit beteg lenne, nem? Csak gondolj bele!

19L

2011. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!