Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mért akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért akkora rbancok a 14-17 éves csajok?

Figyelt kérdés
Basszus a mi időnkbe ilyen nem is volt.Pedig még csak 24 vagyok.Tök elszomorító hogy ennyi idősen ilyenek akkor mi lesz velük 20-22 éves korukra,vagy addigra már a fél város átmegy rajtuk és még egy gyorsvonat is simát el férbennük keresztbe vagy ez hogy?
2011. aug. 10. 07:55
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
41%
14-30 tartó korosztály az. Azután hivatalos prostik...
2011. aug. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
54%

Most mi fáj, h a te idődben nem voltak ilyenek, vagy h most vannak, de hozzád meg fiatalok? :D


Egyébként ha megnyugtat, az én időmben sem volt ez így.


29/F

2011. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
azért mert zavar most ez milyen kérdés:D Nem tudom elmagyarázni hogy mért zavar.Idegesítenek.:D
2011. aug. 10. 08:09
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Hallod...ha nekem csak ennyi bajom lenne... :D
2011. aug. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van kedves kérdező!

Engem is idegesítenek!

2011. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
70%
Rohadtul nem qrvák.Én 14F vagyok és talán jobban belelátok ebbe a dologba.Az a baj,hogy ti csak azt 20%-os ribanc réteget látjátok,mást nem.A többiek egyáltalán nem qrvák csak az a 20%!!!
2011. aug. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Mert a retekklub és hasonló médiumok erre nevelik őket, a szülők pedig leszarják.
2011. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
74%
A mi időnkben is volt ilyen, csak nem volt ennyire népszerű az internet, így nem tudtunk mindenről.
2011. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:

A fene nagy liberális gondolkodás egyik szerves része...

A szülőknek nincs idejük nevelni, gyermekeiket ezért a lehető legnagyobb szabadságot illeti őket. Jogaik vannak, amit előszeretettel az őket megnevelők szemére hánynak.

És nem beszélve arról, hogy a médiának is nagy szerepe van.

Aki arra sarkallja a nemzedéket, hogy legyen minél sikeresebb mert csak ezáltal tudja önmagát megvalósítani. Ennek érdekében minden mocskos eszközt be lehet vetni, gyengébbeket elsöpörni, megsemmisíteni.

Erkölcsökről itt már csak töredékekben lehet beszélni.

És nemcsak a lányokkal van gond, hanem a fiúk körében is. Ők pedig egyre jobban elnőiesednek.

2011. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:

mindig vannak kivételek,de inkább 20 % aki nem ribi,amúgy meg hiába látsz bele ebbe a rétegbe jobban,nem hiszem,hogy te is ismernél minden korodbeli csajt,csak mert 14 vagy...egyszerrűen rosszul vagyok ahogy felöltöznek és elmennek az iskolába,egy tonna sminkkel az arcukon,mellük,lábuk kint...

24/N

2011. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!