Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy van egy kevésbé szép csaj de mégis meglátnak benne vmi olyat ami leveszi még a legjobb pasikat is a lábáról?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam bomba csajnak eléggé túlfejlett az önkritikám talán ezért nem volt még barátom sem. Viszont nem értem, hogyha pl látok egy csajt aki picit husis vagy kevésbé szép de mégis tök helyes pasija van. Én vékony vagyok olyan 170 cm magas de átlagos testalkatú nem egy girnyó. Nem tartom magam szépnek sok harcot vívok magammal de vannak fiúk akiknek bejövök csak nekem ők pont nem jönnek be. Szóval válogatós is vagyok de úgy gondolom ez még normális. Viszont pont emiatt, hogy negatív vagyok magammal a kisugárzásom is olyan lehet és ezért nem tudok pasit fogni se. És arra gondoltam, hogy ha pl: van egy kevésbé szép csaj de eltudja magát fogadni a kisugárzása is olyan és ezért tudd magának jobbnál jobb fiúkat megszerezni. Vagy ez hülyeség?
2011. aug. 10. 11:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ha nem fogadod el magad, nincs jogod azt kérni, hogy mások elfogadjanak... nem kérheted őket arra, ami még neked sem megy. ne várd el ezt senkitől.

ha akarsz egy kapcsolatot, előbb magaddal légy tisztában.

2011. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát igen rajta vagyok az ügyön, hogy magammal is tisztába legyek:) Tudom, hogy a folyamat eleje ez...
2011. aug. 10. 12:33
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akit említettél ők nem görcsölnek ilyenekkel(saját magam elfogadása, stb.). Sokan meg csak sodródnak az árral. Szerintem egyáltalán nem baj, hogy válogatós vagy.
2011. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy ezeknek a lányoknak 0-24-ben nem azon jár az eszük, hogy most, hogy néz ki...
2011. aug. 10. 20:35
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
jól látod a dolgokat. én pl régebben is elég szép csajnak mondható voltam, de az önbecsülésem nullán volt, meg lehet h depressziós is voltam, és sztem ezért kerültek a fiúk. megbámultak, de kerülték a tekintetem, és nem mertek közeledni. aztán jött egy 180 fokos fordulat, kinőttem a tini bajokból, elégedett lettem magammal, nem spiláztam túl a gondokat, éltem az életet, és szinte mindenki rám volt cuppanva. lehet h nagyképűen hangzik, de olyan fiúk kezdtek ki velem, akikről álmodni sem mertem volna 1-2 évvel korábban.
2011. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
55%
linkelj egy képet max igy tok valamit mondani
2011. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ugyanez fordítva is igaz,mármint fiúra/férfire...nagyon sok múlik azon is, hogy valami megfogjon az illetőben, kisugérzéson kívül. De amíg magaddal nem vagy "jóban" addig tényleg nehezebb. Lehet, hogy nekem is lehetne olyan barátnőm is akinél azt hiszem hogy semmi esélyem másképp, de most valószínű, hogy ,n sem sugallom azt kifele amit kellene.
2011. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok,es ugyanezt vettem eszre.Jobban bukok az olyan lanyokra akik ahogy te mondod "kevesbe szepek",mint a bombakra.Nagyobb az onbizalmam is amikor kezdemenyezek,jobban is erzem magam mellettuk,meg jobban el tudunk szorakozni...) 21/F
2011. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

eléggé szép vagyok. De tényleg, egzotikus arcom van (pedig magyar vagyok) vékony vagyok ahhoz képest nagy mellekkel, homokóra , hosszú haj,... minden második pasi megnéz az utcán, kiszólogatnak a kocsikból...olyan is volt h odajöttek de nem sok...kéthetente talán ha egy pasi (az is általában vmi üzletember jó nagy egóval)...

Van egy barátnőm aki nagyon jó fej nagydumás kiscsaj,mindenkivel kijön. Nem annyira szép, ha egymás mellett megyünk nincs nagyon olyan aki őt nézné meg nem engem, de hozzá mégis sokkal többen mennek oda mint hozzám :)...az önfényezésen túl , ezzel azt akarom mondani hogy a pasik inkább olyan lányt keresnek aki azért nem csúnya, tehát jól néz ki de nem kirívóan.Akihez oda mernek menni mert azt hiszik h sokkal több esélyük van mint egy szépségnél...


(bocsi ha beképzeltnek tűnök de ha itt szerénykedek hogy "nem tartom magam szépnek" meg ilyenek , akkor nem kapsz reális képet és nincs értelme a válaszomnak)


19L

2011. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
A legutóbbi válaszadóval tökéletesen egyetértek!!! :D Ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Kaptam már néhány felkérést hogy álljak be reklám modellnek, nők tömkelege elismeri hogy remek vonásaim vannak..És itt a hangsúly, hogy nők(!!) tömkelege ismeri el.. Nem pedig férfiak. Persze, ők is elismerik, de ők már csínyjával..Valamiért rettenetesen tartanak tőlem. Van nekem is egy barátnőm, hiába engem bámulnak meg, mégis őt szólítanák le hamarabb ha választani kellene.. Talán félnek, hogy nem lesz esélyük nálam..
2011. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!