Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szal kérdeznék valamit miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szal kérdeznék valamit miért van bajsza a volt barátnömnek? A háta is szőrős . De mitől e miatt szakítottam vele :S

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 20:12
1 2
 1/11 x) ***** válasza:
100%
Mert egyszerűen ilyen... vannak akik hajlamosabbak rá főleg akiknek sötét a hajuk. Legalább is nekik jobban látszik mivel ugyebár sötétebb. És jó nagy pancser vagy ha emiatt szakítottál vele -.-
2011. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Farka nincs véletlen? lehet pali...
2011. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Hogy neki mitől van azt nem tudom, valószínű hormonális betegség, ha annyira szőrös, mint egy férfi.


Iszonyú bunkóság volt ezért szakítani. Minek is jöttél vele össze? Akkor még nem volt bajsza? Kétlem, hogy azóta növesztette.

2011. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg hormonális. De hát van rá megoldás: kozmetikus ( v akárki letudja szedni-gyanta csipesz stb.) Hihetetlen hogy ezért szakítottál vele. Lehet még hatással is lehettél volna rá ha rávezeted, hogy ez bizony nem szép és foglalkozzon kicsit magával.
2011. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az operációval nem tudtak mindent megoldani .
2011. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

EZ LEHETETLEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te kifogtad az univerzumban az egyetlen goumnt:O

Hívd fel a rendőrséget és kiabáld a nevét!!!

2011. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mikor megcsókoolt csinkizett és hányingerem lett ő ezt ésre vette meg mikor a suliba beszélgetem vele aztis észre vette h a szőrős karát bámulóm meg a bajúszát
2011. aug. 11. 00:22
 8/11 A kérdező kommentje:
olyan gusztustalan volt.. de komolyan meg megsemakartcsókólni
2011. aug. 11. 00:33
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor meg minek jártál vele?
2011. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
megakartam kúrni és szerelmesletem de mikor megláttam 2 méteres bajszát elszaladtam
2011. aug. 11. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!