Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted hány évesnek nézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hány évesnek nézek ki? (kép)

Figyelt kérdés

A legtöbben eltévesztik az ismerősi körömben. Egyébként nem vagyok cigánylány, csak a kép minősége. :/


[link]


Hány pontot adnál 1-10ig?


2011. aug. 10. 23:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 A kérdező kommentje:
nem szólom le őket, semmi bajom velük. :D járok edzésre és ott az edzőm is az és egyszerűen imádjuk <3 mert jól oktat, érti a dolgát, és korrekt, megbízható. oszt.társam is az és szeretem mert jó fej. a haverjait is bírom tesójukat, ők is bírnak engem, csak azért ne nézzetek annak azért írtam ki. :D
2011. aug. 14. 20:47
 102/105 anonim válasza:
19éves 10pont :D szép a szemed
2011. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
Ne szóld le a cigányokat, mert te meg zsidó vagy. Még ha az illetékes szülő nem is szólt. ;)
2011. aug. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:

Furcsa,hogy ha cigányokról van szó az emberek egyből belázadnak meg lehordják őket mindennek,most pl itt az interneten,névtelenül(mert ugye így nagyon egyszerű)!!

De szemtől szembe mindenki csak kussol,mert bevannak sz@rva,

hogy összeverik cigányok!!!

Most ezért le lehet pontozni,de szerintem vannak normális cigányok is,tapasztalatból mondom!!!

Nem kell őket általánosítani,olyanok amilyenek!!!

Nagyon sok köcs.ög van tényleg,de ezt a szemükbe mondjátok ne itt kezdjetek el vitázni!Tök szánalmas!

Nekem ha bajom van vkivel általában a szemébe mondom...

A másik meg nem mind1,h mit ír a kérdező?Nem is az a lényeg,hogy nem cigánylány,hanem az,hogy hány évesnek néz ki,mert ez volt a kérdés!!!

Én már válaszoltam,amúgy azt is bírom,hogy ha képet linkelsz magadról és mondjuk fiatal vagy,mert én is linkeltem már!!Egy csomóan csak azt tudják írni,hogy

"minek sminkeled magad"

"úgysem vagy már szűz"

"nem sokára terhes leszel"

vagy "szolis Qrva vagy!!!"

Úgyhogy ennyit erről,szerintem meg nagyon szép lány vagy

és nem is vagy túl festve a képen!!!Ez így épp igényes!

A féltékeny emberekkel meg nem kell foglalkozni ! :))

2011. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. aug. 16. 15:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!