Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek jól esik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek jól esik ha egy fiú tudtotokra adja h tetszetek neki, szerelmet vall és randizni akar veletek?

Figyelt kérdés
csak érdekelne, a lányoknak ez jól esik-e, attól függetlenül, h elmennek-e a randira meg ilyesmi.
2011. aug. 11. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát ha nem járok vele akkor ne valljon szerelmet,mert az el is ront mindent.
2011. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
félre írtam * ha nem járok vele :D
2011. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem jól esik :) és el is megyek vele
2011. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Nem, az ilyen dolgok abszolút de nem esnének jól!


Komoly, hogy lehetsz ennyire "degenerált", hogy ezt nem tudod magadtól, hogy igen is jól esik egy lánynak ha bokolnak neki...

2011. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egyik leggyonyorubb dolog egy lany eleteben. Igaz, lyesmiben meg nem volt reszem, de mar alig varom. :-) 17/l
2011. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ne nevezz degeneráltnak, mert én is annak foglak nevezni.

Egyébként az első válaszoló mást mond, mint te, szóval nem annyira egyértelmű, ahogy gondolod.


Első válaszoló: ha még nem vallott szerelmet, hogyan járnátok együtt? vagy úgy együtt járni, h nem egyértelmű h szeretik-e egymást...

Magyarázzátok meg lécci, mert degenerált vagyok és nem értem.

2011. aug. 11. 13:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Általában jól esik.. viszont, ha egy jó barátom hív randizni, aki nekem csak barátként szimpatikus, akkor rendesen bele vagyok betegedve, mert az azt jelenti, hogy többet érez irántam, és azt, hogy eddig tartott a barátságunk :(
2011. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nekem nagyón jól esne,bár még nem történt velem ilyen :)

14/L

2011. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy amíg nem csattan el az első csók, addig csak éreztesd vele, hogy tetszik neked, bókolj neki sokat, vigyél virágot, meg ilyesmi.. :) A szerelem megvallása meg kicsit később :)
2011. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy talán nem pontosan a kérdésre válaszoltam :D Szóval akkor: Ha tetszik a srác, akkor oda vagyok meg vissza, a föld fölött lebegek 2 centivel :D Ha pedig nem, akkor hidegen hagy.

15/L

2011. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!